تبدیل PREDIC به VND | ماشین حساب زنده PredicTools

PREDIC/VND: 1 PREDIC ≈ 0.2735 VND (آخرین به‌روزرسانی: 31/08/2026). نرخ لحظه‌ای PredicTools به Vietnamese Dong را رایگان با مبدل WEEX دریافت کنید.

نمودار قیمت PREDIC به VND

31/08/2026
نرخ PREDIC به VND--
1 PREDIC = 0.2735 VND
1 PREDIC = 0.2735 VND

نرخ تبادل PredicTools به VND

نرخ تبدیل امروز PredicTools به VND برابر است با 0.273500525VND برای هر PREDIC. با عرضه در گردش 0 PREDIC، ارزش بازار PredicTools برابر با ₫0 است. حجم معاملات PredicTools در 24 ساعت گذشته به میزان ₫0 افزایش یافته داشته که نشان‌دهنده 0% افزایش یافته است. تا تاریخ 31/08/2026، مجموعاً ₫382,751.596910575 از PREDIC معامله شده است. اطلاعات بیشتر PREDIC>>

چگونه PredicTools را به Vietnamese Dong تبدیل کنیم

icon
ایجاد حساب رایگان WEEX
شما می‌توانید با تنها 10 دلار در WEEX معامله کنید.
icon
روش پرداخت را اضافه کنید
کارت یا حساب بانکی خود را متصل کرده یا رمز ارز را به WEEX واریز کنید.
icon
تبدیل PREDIC به VND
رمز ارزی که می‌خواهید تبدیل کنید را انتخاب کرده و مقدار را وارد نمایید.

تغییرات در ارزش 1 PredicTools به Vietnamese Dong

تاریخچه عملکرد24 ساعت گذشته7 روز گذشته30 روز گذشته90 روز گذشته
بالا‭0.2779‬‭0.2943‬‭0.3144‬‭1.25‬
پایین‭0.2779‬‭0.2779‬‭0.2698‬‭0.2633‬
میانگین‭--‬‭--‬‭--‬‭--‬
تغییرات‭-1.59%‬‭-3.80%‬‭-7.52%‬‭-40.34%‬
بالاترین نرخ تبدیل PredicTools به Vietnamese Dong در 30 روز گذشته، 0.00001206 VND در تاریخ 22/07/2026 بوده است. پایین ترین نرخ PREDIC به VND نیز 0.00001035 VND در تاریخ 02/08/2026 ثبت شده است.

جدول‌های تبدیل قیمت PredicTools

تبدیل PredicTools به Vietnamese Dong
iconPredicTools
Vietnamese Dong
1
0.2735
2
0.547
3
0.8205
5
1.3675
10
2.735
25
6.8375
50
13.675
100
27.35
1000
273.5005
جدول تبدیل PREDIC به VND در بالا ارزش Vietnamese Dong را در PredicTools (از 1 PREDIC تا 1000 PREDIC) در مقادیر تبدیل مختلف نشان می‌دهد.
تبدیل Vietnamese Dong به PredicTools
Vietnamese Dong
iconPredicTools
1
3.6563
5
18.2815
10
36.563
20
73.126
50
182.815
100
365.63
200
731.26
500
1,828.15
1000
3,656.3001
جدول تبدیل VND به PREDIC در بالا ارزش Vietnamese Dong را در PredicTools (از 1 VND تا 1000 VND) در مقادیر تبدیل مختلف نشان می‌دهد.

تبدیل‌های اخیر

مشاهده کنید که دیگران چگونه PREDIC به VND یا VND به PREDIC را با ماشین حساب ما تبدیل می‌کنند. تغییرات لحظه‌ای تبدیل‌ها را دنبال نموده و روندهای محبوب را میان کاربران مشابه خود بررسی کنید.
21.99CNY to HTX5.13USDY to EUR69.64USDC.e to ARS61.25ARS to CRO34.57HYPE to USD
40.68ASTER to BRL55.33THB to BTCB93.43LBTC to ARS29.39TWD to TRX23.13UNI to IDR
80.55POL to UAH7.94weETH to IDR19.62JPY to XRP23.48BBTC to UAH45.51LINK to PLN
20.34WLD to IDR8.23USDS to EUR69.24USDC to AZN64.7TWD to PUMP57.1IDR to LSETH
12.11PLN to MNT13.79GRAM to PLN72.67PAXG to PLN49.8AETHWETH to USD91.67DOT to UAH
67.71ADA to USD77.37IDR to WTRX35.85ARS to SOL22.8RAIN to CNY37.28USDf to UAH

خرید PredicTools با WEEX

همین حالا یک حساب WEEX ایجاد کنید و PredicTools را با اطمینان و سهولت معامله کنید.

تاریخچه عملکرد PredicTools به Vietnamese Dong

امروز در مقایسه با 24 ساعت گذشته

iconPREDIC (PredicTools)
امروز ساعت ۵:۵۱ ب.ظ.24 ساعت قبلتغییر 24ساعته
‭1 PREDIC‬‭0.2735 VND‬‭0.2779 VND‬‭-1.59%‬
‭5 PREDIC‬‭1.3675 VND‬‭1.3895 VND‬‭-1.59%‬
‭10 PREDIC‬‭2.735 VND‬‭2.779 VND‬‭-1.59%‬
‭50 PREDIC‬‭13.675 VND‬‭13.895 VND‬‭-1.59%‬
‭100 PREDIC‬‭27.35 VND‬‭27.79 VND‬‭-1.59%‬
‭1,000 PREDIC‬‭273.5 VND‬‭277.9 VND‬‭-1.59%‬
با تبدیل PredicTools به Vietnamese Dong، به نرخ فعلی 0.2735، یک PREDIC معادل 0.2735 VND می‌باشد. در 24 ساعت گذشته، نرخ PREDIC به VND به میزان -1.59% نوسان داشته است. جزئیات تغییرات قیمت 24 ساعته برای مقادیر مختلف PredicTools (از 1 تا 1,000 PREDIC) را در جدول بالا مشاهده کنید.

امروز در مقایسه با 30 روز قبل

iconPREDIC (PredicTools)
امروز ساعت ۵:۵۱ ب.ظ.30 روز قبلتغییر 30روزه
‭1 PREDIC‬‭0.2735 VND‬‭0.2959 VND‬‭-7.52%‬
‭5 PREDIC‬‭1.3675 VND‬‭1.4795 VND‬‭-7.52%‬
‭10 PREDIC‬‭2.735 VND‬‭2.959 VND‬‭-7.52%‬
‭50 PREDIC‬‭13.675 VND‬‭14.795 VND‬‭-7.52%‬
‭100 PREDIC‬‭27.35 VND‬‭29.59 VND‬‭-7.52%‬
‭1,000 PREDIC‬‭273.5 VND‬‭295.9 VND‬‭-7.52%‬
در 30 روز گذشته، نرخ تبدیل PREDIC به VND -7.52% نوسان داشته است. جزئیات تغییرات قیمت 24 ساعته برای مقادیر مختلف PredicTools (1 تا 1,000 PREDIC) را در بالا مشاهده کنید.

امروز در مقایسه با 1 سال قبل

iconPREDIC (PredicTools)
امروز ساعت ۵:۵۱ ب.ظ.1 سال قبلتغییر 1ساله
‭1 PREDIC‬‭0.2735 VND‬‭115.81 VND‬‭-99.76%‬
‭5 PREDIC‬‭1.3675 VND‬‭579.05 VND‬‭-99.76%‬
‭10 PREDIC‬‭2.735 VND‬‭1,158.1 VND‬‭-99.76%‬
‭50 PREDIC‬‭13.675 VND‬‭5,790.5 VND‬‭-99.76%‬
‭100 PREDIC‬‭27.35 VND‬‭11,581 VND‬‭-99.76%‬
‭1,000 PREDIC‬‭273.5 VND‬‭115,810 VND‬‭-99.76%‬
در یک سال گذشته، نرخ تبدیل PREDIC به VND -99.76% نوسان داشته است. جزئیات تغییرات قیمت 24 ساعته برای مقادیر مختلف PredicTools (1 تا 1,000 PREDIC) را در بالا مشاهده کنید.

تبدیل قیمت جهانی PREDIC

تبدیل PredicTools به رمز ارزهای مختلف.

با PredicTools آغاز کنید

نحوه خرید آسان و امن PredicTools را از طریق WEEX فرا گیرید.
معامله PredicTools در WEEX با کارمزدهای معاملاتی کمتر از 0.0%.

تبدیل سایر ارزهای دیجیتال به VND

تبدیل VND به ارزهای دیگر.

ارزهای دیجیتال محبوب را کشف کنید

انتخابی از رمز ارزهای مرتبط بر اساس علاقه شما به PredicTools.

سوالات متداول درباره PredicTools به VND

دریافت ایردراپ‌های رایگان در WEEX

icon
Pudgy Penguins(PENGU)
در حال انجام
داغ
مجموع استخر جوایز
500,000 PENGU
icon
ECS(ECS)
در حال انجام
داغ
مجموع استخر جوایز
0 ECS

ارزهای دیجیتال مشابه PredicTools را خریداری کنید

آخرین لیست سکه ها در WEEX

iconiconiconiconiconicon
پشتیبانی مشتری:@weikecs
همکاری تجاری:@weikecs
معاملات کمّی و بازارسازی:bd@weex.com
برنامه VIP:support@weex.com