تبدیل PREDIC به THB | ماشین حساب زنده PredicTools

PREDIC/THB: 1 PREDIC ≈ 0.0003479 THB (آخرین به‌روزرسانی: 31/08/2026). نرخ لحظه‌ای PredicTools به Thai Baht را رایگان با مبدل WEEX دریافت کنید.

نمودار قیمت PREDIC به THB

31/08/2026
نرخ PREDIC به THB--
1 PREDIC = 0.0003479 THB
1 PREDIC = 0.0003479 THB

نرخ تبادل PredicTools به THB

نرخ تبدیل امروز PredicTools به THB برابر است با 0.000347906095THB برای هر PREDIC. با عرضه در گردش 0 PREDIC، ارزش بازار PredicTools برابر با ฿0 است. حجم معاملات PredicTools در 24 ساعت گذشته به میزان ฿0 افزایش یافته داشته که نشان‌دهنده 0% افزایش یافته است. تا تاریخ 31/08/2026، مجموعاً ฿486.878822028485 از PREDIC معامله شده است. اطلاعات بیشتر PREDIC>>

چگونه PredicTools را به Thai Baht تبدیل کنیم

icon
ایجاد حساب رایگان WEEX
شما می‌توانید با تنها 10 دلار در WEEX معامله کنید.
icon
روش پرداخت را اضافه کنید
کارت یا حساب بانکی خود را متصل کرده یا رمز ارز را به WEEX واریز کنید.
icon
تبدیل PREDIC به THB
رمز ارزی که می‌خواهید تبدیل کنید را انتخاب کرده و مقدار را وارد نمایید.

تغییرات در ارزش 1 PredicTools به Thai Baht

تاریخچه عملکرد24 ساعت گذشته7 روز گذشته30 روز گذشته90 روز گذشته
بالا‭0.0003535‬‭0.0003744‬‭0.0003999‬‭0.001586‬
پایین‭0.0003535‬‭0.0003535‬‭0.0003432‬‭0.0003349‬
میانگین‭--‬‭--‬‭--‬‭--‬
تغییرات‭-1.59%‬‭-3.80%‬‭-7.52%‬‭-40.34%‬
بالاترین نرخ تبدیل PredicTools به Thai Baht در 30 روز گذشته، 0.00001206 THB در تاریخ 22/07/2026 بوده است. پایین ترین نرخ PREDIC به THB نیز 0.00001035 THB در تاریخ 02/08/2026 ثبت شده است.

جدول‌های تبدیل قیمت PredicTools

تبدیل PredicTools به Thai Baht
iconPredicTools
Thai Baht
1
0.0003479
2
0.0006958
3
0.001043
5
0.001739
10
0.003479
25
0.008697
50
0.01739
100
0.03479
1000
0.3479
جدول تبدیل PREDIC به THB در بالا ارزش Thai Baht را در PredicTools (از 1 PREDIC تا 1000 PREDIC) در مقادیر تبدیل مختلف نشان می‌دهد.
تبدیل Thai Baht به PredicTools
Thai Baht
iconPredicTools
1
2,874.3388
5
14,371.6941
10
28,743.3883
20
57,486.7767
50
143,716.9417
100
287,433.8835
200
574,867.7671
500
1,437,169.4177
1000
2,874,338.8355
جدول تبدیل THB به PREDIC در بالا ارزش Thai Baht را در PredicTools (از 1 THB تا 1000 THB) در مقادیر تبدیل مختلف نشان می‌دهد.

تبدیل‌های اخیر

مشاهده کنید که دیگران چگونه PREDIC به THB یا THB به PREDIC را با ماشین حساب ما تبدیل می‌کنند. تغییرات لحظه‌ای تبدیل‌ها را دنبال نموده و روندهای محبوب را میان کاربران مشابه خود بررسی کنید.
93.81CNY to TAO64.43VND to PUMP37.92U to BRL74.15ETH to BRL66.65RAIN to BRL
90.48UAH to LIT66.04PLN to USDT071.21CC to EUR59.74XAUt to EUR7.19CNY to BBTC
20.23TWD to WBETH48.45AVAX to AZN90.34AED to JITOSOL56.55CNY to ATOM3.42USD to BTC
32.78DAI to AZN72.37ARS to RLUSD77.32AZN to MORPHO52.59FTM to AZN96.83BGB to USD
18.9PLN to SKY70.14CNY to UNI77.04WLD to PLN44.55PLN to BTCT55.44XLM to JPY
96.73PI to CNY90.3ARS to WETH84.05USDD to THB15.94BRL to CRO31.46DEL to ARS

خرید PredicTools با WEEX

همین حالا یک حساب WEEX ایجاد کنید و PredicTools را با اطمینان و سهولت معامله کنید.

تاریخچه عملکرد PredicTools به Thai Baht

امروز در مقایسه با 24 ساعت گذشته

iconPREDIC (PredicTools)
امروز ساعت ۵:۵۱ ب.ظ.24 ساعت قبلتغییر 24ساعته
‭1 PREDIC‬‭0.0003479 THB‬‭0.0003535 THB‬‭-1.59%‬
‭5 PREDIC‬‭0.001739 THB‬‭0.001767 THB‬‭-1.59%‬
‭10 PREDIC‬‭0.003479 THB‬‭0.003535 THB‬‭-1.59%‬
‭50 PREDIC‬‭0.01739 THB‬‭0.01767 THB‬‭-1.59%‬
‭100 PREDIC‬‭0.03479 THB‬‭0.03535 THB‬‭-1.59%‬
‭1,000 PREDIC‬‭0.3479 THB‬‭0.3535 THB‬‭-1.59%‬
با تبدیل PredicTools به Thai Baht، به نرخ فعلی 0.0003479، یک PREDIC معادل 0.0003479 THB می‌باشد. در 24 ساعت گذشته، نرخ PREDIC به THB به میزان -1.59% نوسان داشته است. جزئیات تغییرات قیمت 24 ساعته برای مقادیر مختلف PredicTools (از 1 تا 1,000 PREDIC) را در جدول بالا مشاهده کنید.

امروز در مقایسه با 30 روز قبل

iconPREDIC (PredicTools)
امروز ساعت ۵:۵۱ ب.ظ.30 روز قبلتغییر 30روزه
‭1 PREDIC‬‭0.0003479 THB‬‭0.0003764 THB‬‭-7.52%‬
‭5 PREDIC‬‭0.001739 THB‬‭0.001882 THB‬‭-7.52%‬
‭10 PREDIC‬‭0.003479 THB‬‭0.003764 THB‬‭-7.52%‬
‭50 PREDIC‬‭0.01739 THB‬‭0.01882 THB‬‭-7.52%‬
‭100 PREDIC‬‭0.03479 THB‬‭0.03764 THB‬‭-7.52%‬
‭1,000 PREDIC‬‭0.3479 THB‬‭0.3764 THB‬‭-7.52%‬
در 30 روز گذشته، نرخ تبدیل PREDIC به THB -7.52% نوسان داشته است. جزئیات تغییرات قیمت 24 ساعته برای مقادیر مختلف PredicTools (1 تا 1,000 PREDIC) را در بالا مشاهده کنید.

امروز در مقایسه با 1 سال قبل

iconPREDIC (PredicTools)
امروز ساعت ۵:۵۱ ب.ظ.1 سال قبلتغییر 1ساله
‭1 PREDIC‬‭0.0003479 THB‬‭0.1473 THB‬‭-99.76%‬
‭5 PREDIC‬‭0.001739 THB‬‭0.7365 THB‬‭-99.76%‬
‭10 PREDIC‬‭0.003479 THB‬‭1.473 THB‬‭-99.76%‬
‭50 PREDIC‬‭0.01739 THB‬‭7.365 THB‬‭-99.76%‬
‭100 PREDIC‬‭0.03479 THB‬‭14.73 THB‬‭-99.76%‬
‭1,000 PREDIC‬‭0.3479 THB‬‭147.3 THB‬‭-99.76%‬
در یک سال گذشته، نرخ تبدیل PREDIC به THB -99.76% نوسان داشته است. جزئیات تغییرات قیمت 24 ساعته برای مقادیر مختلف PredicTools (1 تا 1,000 PREDIC) را در بالا مشاهده کنید.

تبدیل قیمت جهانی PREDIC

تبدیل PredicTools به رمز ارزهای مختلف.

با PredicTools آغاز کنید

نحوه خرید آسان و امن PredicTools را از طریق WEEX فرا گیرید.
معامله PredicTools در WEEX با کارمزدهای معاملاتی کمتر از 0.0%.

تبدیل سایر ارزهای دیجیتال به THB

تبدیل THB به ارزهای دیگر.

ارزهای دیجیتال محبوب را کشف کنید

انتخابی از رمز ارزهای مرتبط بر اساس علاقه شما به PredicTools.

سوالات متداول درباره PredicTools به THB

دریافت ایردراپ‌های رایگان در WEEX

icon
Pudgy Penguins(PENGU)
در حال انجام
داغ
مجموع استخر جوایز
500,000 PENGU
icon
ECS(ECS)
در حال انجام
داغ
مجموع استخر جوایز
0 ECS

ارزهای دیجیتال مشابه PredicTools را خریداری کنید

آخرین لیست سکه ها در WEEX

iconiconiconiconiconicon
پشتیبانی مشتری:@weikecs
همکاری تجاری:@weikecs
معاملات کمّی و بازارسازی:bd@weex.com
برنامه VIP:support@weex.com