تبدیل PREDIC به USD | ماشین حساب زنده PredicTools

PREDIC/USD: 1 PREDIC ≈ 0.{4}1039 USD (آخرین به‌روزرسانی: 05/09/2026). نرخ لحظه‌ای PredicTools به US Dollar را رایگان با مبدل WEEX دریافت کنید.

نمودار قیمت PREDIC به USD

05/09/2026
نرخ PREDIC به USD--
1 PREDIC = 0.{4}1039 USD
1 PREDIC = 0.{4}1039 USD

نرخ تبادل PredicTools به USD

نرخ تبدیل امروز PredicTools به USD برابر است با 0.00001039USD برای هر PREDIC. با عرضه در گردش 0 PREDIC، ارزش بازار PredicTools برابر با $0 است. حجم معاملات PredicTools در 24 ساعت گذشته به میزان $0 افزایش یافته داشته که نشان‌دهنده 0% افزایش یافته است. تا تاریخ 05/09/2026، مجموعاً $0 از PREDIC معامله شده است. اطلاعات بیشتر PREDIC>>

چگونه PredicTools را به US Dollar تبدیل کنیم

icon
ایجاد حساب رایگان WEEX
شما می‌توانید با تنها 10 دلار در WEEX معامله کنید.
icon
روش پرداخت را اضافه کنید
کارت یا حساب بانکی خود را متصل کرده یا رمز ارز را به WEEX واریز کنید.
icon
تبدیل PREDIC به USD
رمز ارزی که می‌خواهید تبدیل کنید را انتخاب کرده و مقدار را وارد نمایید.

تغییرات در ارزش 1 PredicTools به US Dollar

تاریخچه عملکرد24 ساعت گذشته7 روز گذشته30 روز گذشته90 روز گذشته
بالا‭0.{4}1066‬‭0.{4}1129‬‭0.{4}1206‬‭0.{4}4785‬
پایین‭0.{4}1066‬‭0.{4}1066‬‭0.{4}1035‬‭0.{4}1010‬
میانگین‭--‬‭--‬‭--‬‭--‬
تغییرات‭-2.57%‬‭-4.76%‬‭-8.44%‬‭-40.93%‬
بالاترین نرخ تبدیل PredicTools به US Dollar در 30 روز گذشته، 0.00001206 USD در تاریخ 22/07/2026 بوده است. پایین ترین نرخ PREDIC به USD نیز 0.00001035 USD در تاریخ 02/08/2026 ثبت شده است.

جدول‌های تبدیل قیمت PredicTools

تبدیل PredicTools به US Dollar
iconPredicTools
US Dollar
1
0.{4}1039
2
0.{4}2078
3
0.{4}3117
5
0.{4}5195
10
0.0001039
25
0.0002597
50
0.0005195
100
0.001039
1,000
0.01039
جدول تبدیل PREDIC به USD در بالا ارزش US Dollar را در PredicTools (از 1 PREDIC تا 1,000 PREDIC) در مقادیر تبدیل مختلف نشان می‌دهد.
تبدیل US Dollar به PredicTools
US Dollar
iconPredicTools
1
96,246.3907
5
481,231.9538
10
962,463.9076
20
1,924,927.8152
50
4,812,319.538
100
9,624,639.07603
200
19,249,278.152
500
48,123,195.3801
1,000
96,246,390.7603
جدول تبدیل USD به PREDIC در بالا ارزش US Dollar را در PredicTools (از 1 USD تا 1,000 USD) در مقادیر تبدیل مختلف نشان می‌دهد.

تبدیل‌های اخیر

مشاهده کنید که دیگران چگونه PREDIC به USD یا USD به PREDIC را با ماشین حساب ما تبدیل می‌کنند. تغییرات لحظه‌ای تبدیل‌ها را دنبال نموده و روندهای محبوب را میان کاربران مشابه خود بررسی کنید.
82.2 THB to WLFI4.94 JPY to LIT82.48 WBNB to EUR75.45 WETH to THB23.27 RUB to USDD
68.85 BTW to UAH85.32 IDR to BGB40.37 ARS to POL30.28 HTX to AZN61.49 AVAX to EUR
29.84 ARS to GRAM4.81 USDT to JPY34.33 USD to USD135.73 SHIB to THB48.01 VND to USDG
8.02 CNY to MORPHO24.23 RUB to JST85.07 ONDO to EUR56.42 XLM to RUB93.05 VND to weETH
24.25 LEO to IDR67.88 USDC to IDR78.25 AED to FTM60.33 BBTC to BRL58.92 BRL to CRO
63.52 WLD to UAH9.77 TWD to JLP66.92 BTCB to VND22.56 EUR to DEL4.3 JPY to LBTC

خرید PredicTools با WEEX

همین حالا یک حساب WEEX ایجاد کنید و PredicTools را با اطمینان و سهولت معامله کنید.

تاریخچه عملکرد PredicTools به US Dollar

امروز در مقایسه با 24 ساعت گذشته

iconPREDIC (PredicTools)
امروز ساعت ۶:۲۹ ق.ظ.24 ساعت قبلتغییر 24ساعته
‭1 PREDIC‬‭0.{4}1039 USD‬‭0.{4}1066 USD‬‭-2.57%‬
‭5 PREDIC‬‭0.{4}5195 USD‬‭0.{4}5330 USD‬‭-2.57%‬
‭10 PREDIC‬‭0.0001039 USD‬‭0.0001066 USD‬‭-2.57%‬
‭50 PREDIC‬‭0.0005195 USD‬‭0.000533 USD‬‭-2.57%‬
‭100 PREDIC‬‭0.001039 USD‬‭0.001066 USD‬‭-2.57%‬
‭1,000 PREDIC‬‭0.01039 USD‬‭0.01066 USD‬‭-2.57%‬
با تبدیل PredicTools به US Dollar، به نرخ فعلی 0.{4}1039، یک PREDIC معادل 0.{4}1039 USD می‌باشد. در 24 ساعت گذشته، نرخ PREDIC به USD به میزان -2.57% نوسان داشته است. جزئیات تغییرات قیمت 24 ساعته برای مقادیر مختلف PredicTools (از 1 تا 1,000 PREDIC) را در جدول بالا مشاهده کنید.

امروز در مقایسه با 30 روز قبل

iconPREDIC (PredicTools)
امروز ساعت ۶:۲۹ ق.ظ.30 روز قبلتغییر 30روزه
‭1 PREDIC‬‭0.{4}1039 USD‬‭0.{4}1135 USD‬‭-8.44%‬
‭5 PREDIC‬‭0.{4}5195 USD‬‭0.{4}5675 USD‬‭-8.44%‬
‭10 PREDIC‬‭0.0001039 USD‬‭0.0001135 USD‬‭-8.44%‬
‭50 PREDIC‬‭0.0005195 USD‬‭0.0005675 USD‬‭-8.44%‬
‭100 PREDIC‬‭0.001039 USD‬‭0.001135 USD‬‭-8.44%‬
‭1,000 PREDIC‬‭0.01039 USD‬‭0.01135 USD‬‭-8.44%‬
در 30 روز گذشته، نرخ تبدیل PREDIC به USD -8.44% نوسان داشته است. جزئیات تغییرات قیمت 24 ساعته برای مقادیر مختلف PredicTools (1 تا 1,000 PREDIC) را در بالا مشاهده کنید.

امروز در مقایسه با 1 سال قبل

iconPREDIC (PredicTools)
امروز ساعت ۶:۲۹ ق.ظ.1 سال قبلتغییر 1ساله
‭1 PREDIC‬‭0.{4}1039 USD‬‭0.004442 USD‬‭-99.76%‬
‭5 PREDIC‬‭0.{4}5195 USD‬‭0.02221 USD‬‭-99.76%‬
‭10 PREDIC‬‭0.0001039 USD‬‭0.04442 USD‬‭-99.76%‬
‭50 PREDIC‬‭0.0005195 USD‬‭0.2221 USD‬‭-99.76%‬
‭100 PREDIC‬‭0.001039 USD‬‭0.4442 USD‬‭-99.76%‬
‭1,000 PREDIC‬‭0.01039 USD‬‭4.442 USD‬‭-99.76%‬
در یک سال گذشته، نرخ تبدیل PREDIC به USD -99.76% نوسان داشته است. جزئیات تغییرات قیمت 24 ساعته برای مقادیر مختلف PredicTools (1 تا 1,000 PREDIC) را در بالا مشاهده کنید.

تبدیل قیمت جهانی PREDIC

تبدیل PredicTools به رمز ارزهای مختلف.

با PredicTools آغاز کنید

نحوه خرید آسان و امن PredicTools را از طریق WEEX فرا گیرید.
معامله PredicTools در WEEX با کارمزدهای معاملاتی کمتر از 0.0%.

تبدیل سایر ارزهای دیجیتال به USD

تبدیل USD به ارزهای دیگر.

ارزهای دیجیتال محبوب را کشف کنید

انتخابی از رمز ارزهای مرتبط بر اساس علاقه شما به PredicTools.

سوالات متداول درباره PredicTools به USD

دریافت ایردراپ‌های رایگان در WEEX

icon
SILVER(XAG)
در حال انجام
داغ
مجموع استخر جوایز
80 XAG
icon
Brain Trade(BRAIN)
در حال انجام
راه‌اندازی اولیه
داغ
مجموع استخر جوایز
0 BRAIN

ارزهای دیجیتال مشابه PredicTools را خریداری کنید

آخرین لیست سکه ها در WEEX

iconiconiconiconiconicon
پشتیبانی مشتری:@weikecs
همکاری تجاری:@weikecs
معاملات کمّی و بازارسازی:bd@weex.com
برنامه VIP:support@weex.com