تبدیل PREDIC به EUR | ماشین حساب زنده PredicTools
PREDIC/EUR: 1 PREDIC ≈ 0.{5}8636 EUR (آخرین بهروزرسانی: 03/09/2026).
نرخ لحظهای PredicTools به Euro را رایگان با مبدل WEEX دریافت کنید.
نمودار قیمت PREDIC به EUR
03/09/2026
نرخ PREDIC به EUR--
1 PREDIC = 0.{5}8636 EUR
1 PREDIC = 0.{5}8636 EUR
نرخ تبادل PredicTools به EUR
نرخ تبدیل امروز PredicTools به EUR برابر است با 0.000008636408EUR برای هر PREDIC. با عرضه در گردش 0 PREDIC، ارزش بازار PredicTools برابر با €0 است. حجم معاملات PredicTools در 24 ساعت گذشته به میزان €0 افزایش یافته داشته که نشاندهنده 0% افزایش یافته است. تا تاریخ 03/09/2026، مجموعاً €0 از PREDIC معامله شده است. اطلاعات بیشتر PREDIC>>
چگونه PredicTools را به Euro تبدیل کنیم
ایجاد حساب رایگان WEEX
شما میتوانید با تنها 10 دلار در WEEX معامله کنید.
روش پرداخت را اضافه کنید
کارت یا حساب بانکی خود را متصل کرده یا رمز ارز را به WEEX واریز کنید.
تبدیل PREDIC به EUR
رمز ارزی که میخواهید تبدیل کنید را انتخاب کرده و مقدار را وارد نمایید.
تغییرات در ارزش 1 PredicTools به Euro
| تاریخچه عملکرد | 24 ساعت گذشته | 7 روز گذشته | 30 روز گذشته | 90 روز گذشته |
|---|---|---|---|---|
| بالا | 0.{5}9169 | 0.{5}9711 | 0.{4}1037 | 0.{4}4116 |
| پایین | 0.{5}9169 | 0.{5}9169 | 0.{5}8903 | 0.{5}8688 |
| میانگین | -- | -- | -- | -- |
| تغییرات | -5.85% | -7.97% | -11.52% | -42.92% |
بالاترین نرخ تبدیل PredicTools به Euro در 30 روز گذشته، 0.00001206 EUR در تاریخ 22/07/2026 بوده است. پایین ترین نرخ PREDIC به EUR نیز 0.00001035 EUR در تاریخ 02/08/2026 ثبت شده است.
جدولهای تبدیل قیمت PredicTools
تبدیل PredicTools به Euro
Euro | |
|---|---|
1 | 0.{5}8636 |
2 | 0.{4}1727 |
3 | 0.{4}2590 |
5 | 0.{4}4318 |
10 | 0.{4}8636 |
25 | 0.0002159 |
50 | 0.0004318 |
100 | 0.0008636 |
1,000 | 0.008636 |
جدول تبدیل PREDIC به EUR در بالا ارزش Euro را در PredicTools (از 1 PREDIC تا 1,000 PREDIC) در مقادیر تبدیل مختلف نشان میدهد.
تبدیل Euro به PredicTools
Euro | |
|---|---|
1 | 115,788.8788 |
5 | 578,944.3944 |
10 | 1,157,888.7889 |
20 | 2,315,777.5779 |
50 | 5,789,443.9447 |
100 | 11,578,887.8895 |
200 | 23,157,775.779 |
500 | 57,894,439.4475 |
1,000 | 115,788,878.895 |
جدول تبدیل EUR به PREDIC در بالا ارزش Euro را در PredicTools (از 1 EUR تا 1,000 EUR) در مقادیر تبدیل مختلف نشان میدهد.
تبدیلهای اخیر
مشاهده کنید که دیگران چگونه PREDIC به EUR یا EUR به PREDIC را با ماشین حساب ما تبدیل میکنند. تغییرات لحظهای تبدیلها را دنبال نموده و روندهای محبوب را میان کاربران مشابه خود بررسی کنید.
| 76.79 SKY to EUR | 89.5 SOL to THB | 50.83 USD to AETHUSDT | 74.17 sUSDe to UAH | 95.33 RUB to MORPHO |
| 25.47 WBTC to TWD | 69.18 THB to USDS | 16.06 TRX to BRL | 79.97 WETH to CNY | 32.12 AZN to JST |
| 21.75 USDe to BRL | 17.75 AZN to HTX | 52.99 USDGO to VND | 66.59 USD to XRP | 22.8 USDf to UAH |
| 35.4 USD to HBAR | 50.16 CNY to KAS | 70.57 RUB to NEAR | 96.78 JPY to BTC | 75.26 RAIN to USD |
| 92.22 JPY to WBETH | 9.22 BNB to ARS | 24.58 BTCT to CNY | 19.57 AAVE to VND | 70.84 CNY to SUI |
| 72.47 PAXG to THB | 51.15 ADA to UAH | 10.39 TWD to BNSOL | 34.35 BRL to BTW | 29.22 USDY to RUB |
خرید PredicTools با WEEX
همین حالا یک حساب WEEX ایجاد کنید و PredicTools را با اطمینان و سهولت معامله کنید.
تاریخچه عملکرد PredicTools به Euro
امروز در مقایسه با 24 ساعت گذشته
| امروز ساعت ۴:۵۲ ب.ظ. | 24 ساعت قبل | تغییر 24ساعته | |
|---|---|---|---|
| 1 PREDIC | 0.{5}8636 EUR | 0.{5}9169 EUR | -5.85% |
| 5 PREDIC | 0.{4}4318 EUR | 0.{4}4584 EUR | -5.85% |
| 10 PREDIC | 0.{4}8636 EUR | 0.{4}9169 EUR | -5.85% |
| 50 PREDIC | 0.0004318 EUR | 0.0004584 EUR | -5.85% |
| 100 PREDIC | 0.0008636 EUR | 0.0009169 EUR | -5.85% |
| 1,000 PREDIC | 0.008636 EUR | 0.009169 EUR | -5.85% |
با تبدیل PredicTools به Euro، به نرخ فعلی 0.{5}8636، یک PREDIC معادل 0.{5}8636 EUR میباشد. در 24 ساعت گذشته، نرخ PREDIC به EUR به میزان -5.85% نوسان داشته است. جزئیات تغییرات قیمت 24 ساعته برای مقادیر مختلف PredicTools (از 1 تا 1,000 PREDIC) را در جدول بالا مشاهده کنید.
امروز در مقایسه با 30 روز قبل
| امروز ساعت ۴:۵۲ ب.ظ. | 30 روز قبل | تغییر 30روزه | |
|---|---|---|---|
| 1 PREDIC | 0.{5}8636 EUR | 0.{5}9763 EUR | -11.52% |
| 5 PREDIC | 0.{4}4318 EUR | 0.{4}4881 EUR | -11.52% |
| 10 PREDIC | 0.{4}8636 EUR | 0.{4}9763 EUR | -11.52% |
| 50 PREDIC | 0.0004318 EUR | 0.0004881 EUR | -11.52% |
| 100 PREDIC | 0.0008636 EUR | 0.0009763 EUR | -11.52% |
| 1,000 PREDIC | 0.008636 EUR | 0.009763 EUR | -11.52% |
در 30 روز گذشته، نرخ تبدیل PREDIC به EUR -11.52% نوسان داشته است. جزئیات تغییرات قیمت 24 ساعته برای مقادیر مختلف PredicTools (1 تا 1,000 PREDIC) را در بالا مشاهده کنید.
امروز در مقایسه با 1 سال قبل
| امروز ساعت ۴:۵۲ ب.ظ. | 1 سال قبل | تغییر 1ساله | |
|---|---|---|---|
| 1 PREDIC | 0.{5}8636 EUR | 0.003821 EUR | -99.77% |
| 5 PREDIC | 0.{4}4318 EUR | 0.0191 EUR | -99.77% |
| 10 PREDIC | 0.{4}8636 EUR | 0.03821 EUR | -99.77% |
| 50 PREDIC | 0.0004318 EUR | 0.191 EUR | -99.77% |
| 100 PREDIC | 0.0008636 EUR | 0.3821 EUR | -99.77% |
| 1,000 PREDIC | 0.008636 EUR | 3.821 EUR | -99.77% |
در یک سال گذشته، نرخ تبدیل PREDIC به EUR -99.77% نوسان داشته است. جزئیات تغییرات قیمت 24 ساعته برای مقادیر مختلف PredicTools (1 تا 1,000 PREDIC) را در بالا مشاهده کنید.
با PredicTools آغاز کنید
نحوه خرید آسان و امن PredicTools را از طریق WEEX فرا گیرید.
معامله PredicTools در WEEX با کارمزدهای معاملاتی کمتر از 0.0%.
نرخهای تبدیل محبوب ارز دیجیتال به ارز فیات
سوالات متداول درباره PredicTools به EUR
دریافت ایردراپهای رایگان در WEEX
SILVER(XAG)
در حال انجام
داغ
مجموع استخر جوایز
80 XAG
ارزهای دیجیتال مشابه PredicTools را خریداری کنید
آخرین لیست سکه ها در WEEX
پشتیبانی مشتری:@weikecs
همکاری تجاری:@weikecs
معاملات کمّی و بازارسازی:bd@weex.com
برنامه VIP:support@weex.com