Калькулятор прибутку PredicTools (PREDIC)
Миттєво розрахуйте прибутки чи збитки у PredicTools за допомогою нашого калькулятора прибутків PredicTools нижче.
у
$
на
$
на
%
%
Ваш потенційний прибуток/збиток
----%
Загальна сума інвестицій
$ 100
Загальна сума виходу
$ --
Виходячи з поточної ціни PredicTools ($ 0), вартість інвестицій становила б $--.
Ваш прибуток складе $--, тобто ROI NaN.
Це не остаточний прибуток, оскільки ще потрібно вирахувати податки.
Якщо ви купите PredicTools сьогодні
Виходячи з вашої розрахованої ROI 0%, якщо ви інвестуєте у PredicTools сьогодні за $ 0, вам потрібно продати за $ 0, щоб досягти тієї самої ROI. Рентабельність інвестицій складе $ 0, а ваш прибуток — $ 0. Виходячи з історії цін PredicTools, ціна досягала $ 0 стільки разів: 0.
Калькулятор прибутку PredicTools за систематичним інвестиційним планом
Оцініть свій потенційний прибуток PredicTools за систематичним інвестиційним планом. Введіть щомісячну суму інвестицій, часовий інтервал і очікуване зростання цін, щоб спрогнозувати загальну вартість інвестицій.
Щомісячна сума інвестицій
10
2 000
за
Сума інвестицій
$ 600
Загальний прибуток
$ -119,934
Ваша загальна сума інвестицій складе
$ 600
Тепер вартість ваших інвестицій становила б
$ 480,066
Ваш поточний прибуток/збиток становить
-$119,934
Для порівняння, якби ви інвестували таку саму суму за цей період у криптовалюту

Stellar
Сума інвестицій:
$600Прибуток:
+ $12,487Потенційна вартість
$ 612,487

XRP
Сума інвестицій:
$600Прибуток:
+ $111,068Потенційна вартість
$ 711,068

Hyperliquid
Сума інвестицій:
$600Прибуток:
+ $354,354Потенційна вартість
$ 954,354
Купуйте PredicTools на біржі WEEX
Створіть акаунт на біржі WEEX зараз і торгуйте PredicTools безпечно та легко.
Історичні дані прибутку від PredicTools
Дата | Ціна відкриття PredicTools | Ціна закриття PredicTools | Зміна за день | Прибуток на PredicTools |
|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | 0.{4}1034 | 0.{4}1034 | 0% | $0 |
| 01.09.2026 | 0.{4}1057 | 0.{4}1034 | -2,17% | -$0,{6}2302 |
| 31.08.2026 | 0.{4}1080 | 0.{4}1057 | -2,18% | -$0,{6}2357 |
| 30.08.2026 | 0.{4}1080 | 0.{4}1080 | 0% | $0 |
| 29.08.2026 | 0.{4}1112 | 0.{4}1080 | -2,84% | -$0,{6}3167 |
| 28.08.2026 | 0.{4}1122 | 0.{4}1112 | -0,88% | -$0,{7}9978 |
| 27.08.2026 | 0.{4}1195 | 0.{4}1122 | -6,06% | -$0,{6}7244 |
| 26.08.2026 | 0.{4}1360 | 0.{4}1195 | -12,13% | -$0,{5}1650 |
| 25.08.2026 | 0.{4}1338 | 0.{4}1360 | +1,61% | +$0,{6}2157 |
| 24.08.2026 | 0.{4}1279 | 0.{4}1338 | +4,57% | +$0,{6}5860 |
Питання та відповіді
Отримуйте аірдропи WEEX
SILVER(XAG)
Поточні
Популярні
Загальний призовий фонд
80 XAG
Купуйте криптовалюти, схожі на PredicTools
Нещодавні лістинги монет на WEEX
Підтримка клієнтів:@weikecs
Співпраця:@weikecs
Кількісна торгівля та маркетмейкінг:bd@weex.com
VIP-програма:support@weex.com