Переглянути теми
Графік цін TAOCAT
Історія та аналіз TAOCAT
Про TAOCAT
Прогноз цін TAOCAT
TAOCat by Virtuals & Masa

Курс TAOCat by Virtuals & Masa у реальному часі

Додано

Графік цін TAOCat by Virtuals & Masa

Зараз ціна TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT) становить 0,000000 UAH з 24-годинною зміною -0,0406%. Останнє оновлення: 19.10.2026 15:37:57 (UTC+0). Відстежуйте ціни в режимі реального часу TAOCAT на WEEX за підтримки нашого Фонду захисту у розмірі 1000 BTC.

Відомості про ціну TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT)

Максимум за 24 години
0.001848 UAH
Мінімум за 24 години
0.001773 UAH
Зміна за 24 години
-0,0406%
Обсяг торгівлі за 24 години
- UAH
Ринкова капіталізація
1.77M UAH
Повністю розводнена ринкова капіталізація
1.77M UAH
Загальна пропозиція
1.00B
Макс. пропозиція
1.00B
Історичний максимум (03.01.2025)
3.80 UAH
Історичний мінімум
0 UAH
Рейтинг
3414
Циркулююча пропозиція
100,00%
Зміна за 3 дні
+4,07%
Зміна за 7 днів
+8,39%
Зміна за 30 днів
+47,32%
Зміна за 1 рік
+97,23%
TAOCat by Virtuals & Masa

Історія цін TAOCat by Virtuals & Masa

WEEXЗавантажити дані
Дата
Ціна
Відкриті
Макс.
Мін.
Обсяг
Зміна (%)
18.10.2026
0,0017 UAH
0,0018 UAH
0,0018 UAH
0,0017 UAH
0 UAH
‎-4,07%
11.10.2026
0,0020 UAH
0,0019 UAH
0,0020 UAH
0,0019 UAH
0 UAH
‎3,45%
04.10.2026
0,0021 UAH
0,0019 UAH
0,0021 UAH
0,0019 UAH
0 UAH
‎9,80%
27.09.2026
0,0017 UAH
0,0014 UAH
0,0017 UAH
0,0014 UAH
33 940,07 UAH
‎14,71%
20.09.2026
0,0013 UAH
0,0013 UAH
0,0013 UAH
0,0013 UAH
0 UAH
‎0,00%
13.09.2026
0,0011 UAH
0,0011 UAH
0,0011 UAH
0,0011 UAH
0 UAH
‎-1,25%
06.09.2026
0,0015 UAH
0,0015 UAH
0,0015 UAH
0,0015 UAH
790,66 UAH
‎4,78%
30.08.2026
0,0015 UAH
0,0016 UAH
0,0016 UAH
0,0015 UAH
0 UAH
‎-5,69%
23.08.2026
0,0016 UAH
0,0015 UAH
0,0016 UAH
0,0015 UAH
0 UAH
‎5,47%
16.08.2026
0,0010 UAH
0,0010 UAH
0,0010 UAH
0,0010 UAH
0 UAH
‎-1,07%
На сьогодні середня ціна TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT) становить 0.04223 UAH. Історичний максимум був 0.08446 UAH 03.01.2025, а історичний мінімум — 0 UAH --.

Технічний аналіз TAOCat by Virtuals & Masa

Технічний аналіз використовує історичні цінові моделі та обсяг торгівлі, щоб надати уявлення про потенційні рухи ціни TAOCat by Virtuals & Masa і допомагає трейдерам визначити можливості на волатильному ринку криптовалют.
Підсумок:
Ковзне середнє
Купівля: 0
Продаж: 0
Показники
Купівля: 0
Продаж: 0

Настрої щодо TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT)

Що ви зараз думаєте про TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT)?
Дані не знайдено

Про TAOCat by Virtuals & Masa

Офіційні посилання

Соцмережі та спільнота

Питання та відповіді

1. Який поточний курс TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT) в USD?

Станом на 10/19/2026 поточна ціна TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT) становить 0.{4}3937 USD.

2. Якою є ринкова капіталізація TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT)?

Ринкова капіталізація — основний показник, який використовують для оцінки загальної вартості, популярності та домінування на ринку криптовалюти. Поточна ринкова капіталізація TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT) становить 39.37K USD.

3. Якою є циркулююча пропозиція TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT)?

Важливо розрізняти циркулюючу пропозицію та загальну пропозицію. Перша враховує тільки доступні для торгівлі монети, а остання — всі коли-небудь створені монети. Зараз TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT) має циркулюючу пропозицію 1.00B TAOCAT від загальної пропозиції 1.00B TAOCAT.

4. Які фактори впливають на ціну TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT)?

На коливання цін TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT) впливають численні чинники.
Динаміка попиту та пропозиції: обмежена пропозиція TAOCat by Virtuals & Masa на фоні зростаючого попиту часто приводить до підвищення ціни. І навпаки, велика пропозиція або низький попит можуть знизити ціну.
Ринкові настрої та новини: позитивні новини, технологічні розробки або зростаюче прийняття загалом створюють позитивні настрої, залучають покупців та потенційно підвищують ціну. З іншого боку, негативні новини, порушення безпеки або регуляторна невизначеність можуть спровокувати потребу продавати активи та зниження цін.
Технологічні розробки: основні оновлення, покращення масштабованості або безпеки, а також впровадження нових функцій можуть впливати на сприйняття інвесторами та вплив на ціну.
Макроекономічні чинники: глобальні економічні умови, інфляція та монетарна політика також можуть впливати на поведінку інвесторів та опосередковано впливати на ціни криптовалют.
Маніпуляція ринком: через те, що криптовалютний ринок тільки починає зароджуватись, можуть відбуватися маніпуляції цінами за допомогою зловмисної діяльності, як-от воштрейдинг або схеми пампу та дампу, що впливають на ціни у короткостроковій перспективі.

5. Чи є TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT) гарним вибором для інвестицій?

Під час оцінювання інвестиції в TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT) врахуйте такі ключові чинники.
Основи проєкту: дізнайтесь більше про команду проєкту, технології, документацію та використовуйте кейси для оцінки потенційної вартості активу.
Ринкові тенденції: проаналізуйте історію цін криптовалюти, ринкові настрої та загальні ринкові тенденції.
Конкуренція: проведіть аналіз конкурентів і дізнайтесь, чим TAOCat by Virtuals & Masa відрізняється від аналогічних проєктів.
Регуляторна політика: залишайтесь у курсі поточних і потенційних правил, які можуть вплинути на майбутнє криптовалюти.

6. Де можна купити TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT)?

Ви можете купити TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT) на різних криптовалютних біржах.
Важливі міркування щодо вибору біржі:
Комісії: порівняйте комісії за торгівлю, депозит і виведення, а також інші застосовні платежі.
Безпека: шукайте біржі з сильними заходами безпеки, як-от двофакторна автентифікація (2FA) та зберігання на холодних гаманцях.
Репутація та відгуки: прочитайте історію біржі та відгуки користувачів, щоб оцінити її надійність.
Способи оплати: переконайтеся, що біржа підтримує бажані способи оплати (наприклад, банківські перекази, кредитні картки тощо).
Географічні обмеження: переконайтесь, що біржа працює у вашій країні або регіоні.
Наполегливо рекомендуємо WEEX як біржу з найвищим рейтингом. WEEX пропонує низькі комісії, зручний інтерфейс та надійні функції безпеки.

7. Яку комісію зазвичай стягують під час купівлі TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT)?

Комісія за купівлю TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT) може варіюватися залежно від криптобіржі, яку Ви використовуєте, та вибраного спосіб оплати. Звичні комісії, які слід врахувати:
Комісія за торгівлю: цю комісію біржа стягує за виконання угод. Це може бути відсоток від суми угоди (наприклад, від 0,1 до 0,5%) або фіксована плата за операцію.
Комісія за депозит: деякі біржі стягують комісію за поповнення рахунку, особливо для деяких способів оплати, як-от депозити за допомогою кредитної картки.
Комісія за виведення: під час виведення TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT) або фіатної валюти біржа може стягувати комісію за виведення.

8. Які технічні показники використовують для аналізу TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT)?

Трейдери часто використовують технічні показники для аналізу цін та виявлення потенційних можливостей для торгівлі TAOCat by Virtuals & Masa (TAOCAT). Ось деякі популярні показники:
Ковзні середні (MA) — згладжують дані про ціну для виявлення тенденцій. Найбільш поширені MA беруть за період 50, 100 чи 200 днів.
Індекс відносної сили (RSI) — цей показник вимірює величину рухів цін та визначає умови перекупівлі або перепродажу.
Конвергенція/дивергенція ковзних середніх (MACD) — цей показник імпульсу, що показує взаємозв’язок між двома ковзними середніми.
Смуги Боллінджера — ці лінії створюють стандартні відхилення навколо ковзного середнього та допомагають трейдерам виявити волатильність та потенційні розриви цін.

Прогноз цін криптовалют

Новини TAOCat by Virtuals & Masa

NEAR націлюється на безпеку протоколу після запуску генерації доказів на $112

crypto.news2026/10/19 15:23:23

Деталі протоколу Rome щодо доступу до Solana EVM, оскільки демонстрації кредитування проходять на тестовій мережі

crypto.news2026/10/19 15:07:48

Bank of America прогнозує падіння до 10% на європейських фондових ринках через ризики в циклі ШІ

Звіт банку попереджає, що стиснення маржі в штучному інтелекті та зростання витрат на фінансування загрожують спровокувати корекцію в оцінках фондових ринків. Деталі в нотатці.

www.ambito.com2026/10/19 15:07:00

Один мільярд токенів, створених шахрайським шляхом: Справа Holograph у суді Парижа

Три особи судяться в Парижі у справі Holograph за ймовірне шахрайське створення одного мільярда HLG, вартість яких становила 12,5 мільйонів євро.

journalducoin.com2026/10/19 15:00:00

Ілон Маск обіцяє акцію SpaceX кожній дитині в Америці: американська мрія за 140 сатоші

Ілон Маск обіцяє акцію SpaceX кожній дитині в Америці у 2027 році. Подарунок на 10,5 мільярдів доларів з приблизно 140 сатоші біткоїна на кожну дитину.

journalducoin.com2026/10/19 14:15:21

Крипто-комітет Білого дому: чотири особи покинули посади за 14 місяців

www.odaily.news2026/10/19 14:14:23
Ви заплатите
Ви отримаєте
Кількість
Швидка купівля

Дивитись більше

Обсяг
Лідери росту
Лідери падіння
iconiconiconiconiconiconiconicon
Підтримка клієнтів:@weikecs
Співпраця:@weikecs
Кількісна торгівля та маркетмейкінг:bd@weex.com
VIP-програма:support@weex.com