Baby Troll

Курс Baby Troll у реальному часі

Не додано

Графік цін Baby Troll

Зараз ціна Baby Troll (BABYTROLL) становить 0,000000 UAH з 24-годинною зміною +0,0336%. Останнє оновлення: 25.10.2026 21:02:25 (UTC+0). Відстежуйте ціни в режимі реального часу BABYTROLL на WEEX за підтримки нашого Фонду захисту у розмірі 1000 BTC.

Відомості про ціну Baby Troll (BABYTROLL)

Максимум за 24 години
8.853409 UAH
Мінімум за 24 години
8.554827 UAH
Зміна за 24 години
+0,0336%
Обсяг торгівлі за 24 години
- UAH
Ринкова капіталізація
- UAH
Повністю розводнена ринкова капіталізація
371.59K UAH
Загальна пропозиція
420.00P
Макс. пропозиція
420.00P
Історичний максимум (24.02.2024)
6.568804 UAH
Історичний мінімум
0 UAH
Рейтинг
6454
Циркулююча пропозиція
0,00%
Зміна за 3 дні
+10,16%
Зміна за 7 днів
+20,06%
Зміна за 30 днів
+36,31%
Зміна за 1 рік
+87,37%
Baby Troll

Історія цін Baby Troll

WEEXЗавантажити дані
Дата
Ціна
Відкриті
Макс.
Мін.
Обсяг
Зміна (%)
18.10.2026
0,1898 UAH
0,1907 UAH
0,1907 UAH
0,1898 UAH
0 UAH
‎-0,06%
11.10.2026
0,2829 UAH
0,3124 UAH
0,3124 UAH
0,2829 UAH
0 UAH
‎-2,24%
04.10.2026
0,1441 UAH
0,1400 UAH
0,1454 UAH
0,1346 UAH
0 UAH
‎0,38%
27.09.2026
0,1952 UAH
0,2377 UAH
0,2377 UAH
0,1952 UAH
0 UAH
‎-3,45%
20.09.2026
0,0635 UAH
0,2223 UAH
0,2223 UAH
0,0635 UAH
0 UAH
‎-12,99%
13.09.2026
0,3105 UAH
0,3105 UAH
0,3105 UAH
0,3105 UAH
0 UAH
‎0,00%
06.09.2026
0,2725 UAH
0,6037 UAH
0,6037 UAH
0,2549 UAH
0 UAH
‎-20,64%
30.08.2026
0,5915 UAH
0,4788 UAH
0,6041 UAH
0,4788 UAH
0 UAH
‎7,64%
23.08.2026
0,3418 UAH
0,3341 UAH
0,3418 UAH
0,3341 UAH
0 UAH
‎0,58%
16.08.2026
0,1079 UAH
0,1323 UAH
0,1323 UAH
0,1079 UAH
0 UAH
‎-2,13%
На сьогодні середня ціна Baby Troll (BABYTROLL) становить 0.00000000000726 UAH. Історичний максимум був 0.00000000001452 UAH 24.02.2024, а історичний мінімум — 0 UAH --.

Технічний аналіз Baby Troll

Технічний аналіз використовує історичні цінові моделі та обсяг торгівлі, щоб надати уявлення про потенційні рухи ціни Baby Troll і допомагає трейдерам визначити можливості на волатильному ринку криптовалют.
Підсумок:
Ковзне середнє
Купівля: 0
Продаж: 0
Показники
Купівля: 0
Продаж: 0

Настрої щодо Baby Troll (BABYTROLL)

Що ви зараз думаєте про Baby Troll (BABYTROLL)?
Дані не знайдено

Про Baby Troll

Офіційні посилання

Соцмережі та спільнота

Питання та відповіді

1. Який поточний курс Baby Troll (BABYTROLL) в USD?

Станом на 10/25/2026 поточна ціна Baby Troll (BABYTROLL) становить 0.{13}1955 USD.

2. Якою є ринкова капіталізація Baby Troll (BABYTROLL)?

Ринкова капіталізація — основний показник, який використовують для оцінки загальної вартості, популярності та домінування на ринку криптовалюти. Поточна ринкова капіталізація Baby Troll (BABYTROLL) становить - USD.

3. Якою є циркулююча пропозиція Baby Troll (BABYTROLL)?

Важливо розрізняти циркулюючу пропозицію та загальну пропозицію. Перша враховує тільки доступні для торгівлі монети, а остання — всі коли-небудь створені монети. Зараз Baby Troll (BABYTROLL) має циркулюючу пропозицію - BABYTROLL від загальної пропозиції 420.00P BABYTROLL.

4. Які фактори впливають на ціну Baby Troll (BABYTROLL)?

На коливання цін Baby Troll (BABYTROLL) впливають численні чинники.
Динаміка попиту та пропозиції: обмежена пропозиція Baby Troll на фоні зростаючого попиту часто приводить до підвищення ціни. І навпаки, велика пропозиція або низький попит можуть знизити ціну.
Ринкові настрої та новини: позитивні новини, технологічні розробки або зростаюче прийняття загалом створюють позитивні настрої, залучають покупців та потенційно підвищують ціну. З іншого боку, негативні новини, порушення безпеки або регуляторна невизначеність можуть спровокувати потребу продавати активи та зниження цін.
Технологічні розробки: основні оновлення, покращення масштабованості або безпеки, а також впровадження нових функцій можуть впливати на сприйняття інвесторами та вплив на ціну.
Макроекономічні чинники: глобальні економічні умови, інфляція та монетарна політика також можуть впливати на поведінку інвесторів та опосередковано впливати на ціни криптовалют.
Маніпуляція ринком: через те, що криптовалютний ринок тільки починає зароджуватись, можуть відбуватися маніпуляції цінами за допомогою зловмисної діяльності, як-от воштрейдинг або схеми пампу та дампу, що впливають на ціни у короткостроковій перспективі.

5. Чи є Baby Troll (BABYTROLL) гарним вибором для інвестицій?

Під час оцінювання інвестиції в Baby Troll (BABYTROLL) врахуйте такі ключові чинники.
Основи проєкту: дізнайтесь більше про команду проєкту, технології, документацію та використовуйте кейси для оцінки потенційної вартості активу.
Ринкові тенденції: проаналізуйте історію цін криптовалюти, ринкові настрої та загальні ринкові тенденції.
Конкуренція: проведіть аналіз конкурентів і дізнайтесь, чим Baby Troll відрізняється від аналогічних проєктів.
Регуляторна політика: залишайтесь у курсі поточних і потенційних правил, які можуть вплинути на майбутнє криптовалюти.

6. Де можна купити Baby Troll (BABYTROLL)?

Ви можете купити Baby Troll (BABYTROLL) на різних криптовалютних біржах.
Важливі міркування щодо вибору біржі:
Комісії: порівняйте комісії за торгівлю, депозит і виведення, а також інші застосовні платежі.
Безпека: шукайте біржі з сильними заходами безпеки, як-от двофакторна автентифікація (2FA) та зберігання на холодних гаманцях.
Репутація та відгуки: прочитайте історію біржі та відгуки користувачів, щоб оцінити її надійність.
Способи оплати: переконайтеся, що біржа підтримує бажані способи оплати (наприклад, банківські перекази, кредитні картки тощо).
Географічні обмеження: переконайтесь, що біржа працює у вашій країні або регіоні.
Наполегливо рекомендуємо WEEX як біржу з найвищим рейтингом. WEEX пропонує низькі комісії, зручний інтерфейс та надійні функції безпеки.

7. Яку комісію зазвичай стягують під час купівлі Baby Troll (BABYTROLL)?

Комісія за купівлю Baby Troll (BABYTROLL) може варіюватися залежно від криптобіржі, яку Ви використовуєте, та вибраного спосіб оплати. Звичні комісії, які слід врахувати:
Комісія за торгівлю: цю комісію біржа стягує за виконання угод. Це може бути відсоток від суми угоди (наприклад, від 0,1 до 0,5%) або фіксована плата за операцію.
Комісія за депозит: деякі біржі стягують комісію за поповнення рахунку, особливо для деяких способів оплати, як-от депозити за допомогою кредитної картки.
Комісія за виведення: під час виведення Baby Troll (BABYTROLL) або фіатної валюти біржа може стягувати комісію за виведення.

8. Які технічні показники використовують для аналізу Baby Troll (BABYTROLL)?

Трейдери часто використовують технічні показники для аналізу цін та виявлення потенційних можливостей для торгівлі Baby Troll (BABYTROLL). Ось деякі популярні показники:
Ковзні середні (MA) — згладжують дані про ціну для виявлення тенденцій. Найбільш поширені MA беруть за період 50, 100 чи 200 днів.
Індекс відносної сили (RSI) — цей показник вимірює величину рухів цін та визначає умови перекупівлі або перепродажу.
Конвергенція/дивергенція ковзних середніх (MACD) — цей показник імпульсу, що показує взаємозв’язок між двома ковзними середніми.
Смуги Боллінджера — ці лінії створюють стандартні відхилення навколо ковзного середнього та допомагають трейдерам виявити волатильність та потенційні розриви цін.

Прогноз цін криптовалют

Новини Baby Troll

Привілейовані акції біткоїна: мільярдний дилема Strategy та Strive

blocktrends.com.br2026/10/25 18:33:37

Оборот крипторинку в РФ оцінили в 376 млрд доларів

Оборот крипторинку в РФ, за однією з оцінок учасників Московського фінансового форуму, досягає 376 млрд доларів на рік, а російські користувачі тримають на іноземних криптобіржах активи приблизно на 720 млрд рублів. Нові правила для криптовалютного ринку обговорювали на панельній сесії «Нові правила...

coinspot.io2026/10/25 17:12:00

Ethereum зафіксував сигнал, який спостерігався перед стрибком у червні; чи повториться історія?

mihanblockchain.com2026/10/25 15:30:00

Evernorth запозичує ідеї з гри Майкла Сейлора з Bitcoin з новим планом фінансування XRP на 80 мільйонів доларів

Evernorth планує продати до 5,22 мільйона акцій через Cantor Fitzgerald, щоб залучити новий капітал для свого трежері XRP.

cryptoslate.com2026/10/25 14:30:16

Крива Коппока та криптотрейдинг: як використовувати індикатор розвороту тренда

Сучасний криптотрейдинг зазвичай базується на інструментах технічного аналізу, які придумали трейдери, аналітики або економісти. Крива Коппока вибивається з цього ряду: індикатор з'явився завдяки запиту церковної організації і був створений для довгострокових інвесторів, яким потрібно було розуміти,...

coinspot.io2026/10/25 14:11:00

Біткоїн у Конституції США... цього разу загадковий код

www.blockmedia.co.kr2026/10/25 13:52:00
Ви заплатите
Ви отримаєте
Кількість
Швидка купівля

Дивитись більше

Обсяг
Лідери росту
Лідери падіння
iconiconiconiconiconiconiconicon
Підтримка клієнтів:@weikecs
Співпраця:@weikecs
Кількісна торгівля та маркетмейкінг:bd@weex.com
VIP-програма:support@weex.com