Autism On Sol

Курс Autism On Sol у реальному часі

Не додано

Графік цін Autism On Sol

Зараз Autism On Sol (AUTISM) коштує 0,000000 UAH, а його ціна за останні 24 години змінилася на -0,0255%. Останнє оновлення: 26.08.2026 15:29:48 (UTC+0).

Відомості про ціну Autism On Sol (AUTISM)

Максимум за 24 години
0 UAH
Мінімум за 24 години
0 UAH
Зміна за 24 години
-0,0255%
Обсяг торгівлі за 24 години
296.61K UAH
Ринкова капіталізація
25.90M UAH
Повністю розводнена ринкова капіталізація
25.90M UAH
Загальна пропозиція
949.01M
Макс. пропозиція
-
Історичний максимум (17.10.2024)
0.887388 UAH
Історичний мінімум
0 UAH
Рейтинг
3219
Циркулююча пропозиція
--
Зміна за 3 дні
--
Зміна за 7 днів
--
Зміна за 30 днів
--
Зміна за 1 рік
--
Autism On Sol

Історія цін Autism On Sol

WEEXЗавантажити дані
Дата
Ціна
Відкриті
Макс.
Мін.
Обсяг
Зміна (%)
На сьогодні середня ціна Autism On Sol (AUTISM) становить 0.00996 UAH. Історичний максимум був 0.01992 UAH 17.10.2024, а історичний мінімум — 0 UAH --.

Технічний аналіз Autism On Sol

Технічний аналіз використовує історичні цінові моделі та обсяг торгівлі, щоб надати уявлення про потенційні рухи ціни Autism On Sol і допомагає трейдерам визначити можливості на волатильному ринку криптовалют.
Підсумок:
Ковзне середнє
Купівля: 0
Продаж: 0
Показники
Купівля: 0
Продаж: 0

Настрої щодо Autism On Sol (AUTISM)

Що ви зараз думаєте про Autism On Sol (AUTISM)?
Дані не знайдено

Про Autism On Sol

Офіційні посилання

Соцмережі та спільнота

Питання та відповіді

1. Який поточний курс Autism On Sol (AUTISM) в USD?

Станом на 08/26/2026 поточна ціна Autism On Sol (AUTISM) становить 0.0006127 USD.

2. Якою є ринкова капіталізація Autism On Sol (AUTISM)?

Ринкова капіталізація — основний показник, який використовують для оцінки загальної вартості, популярності та домінування на ринку криптовалюти. Поточна ринкова капіталізація Autism On Sol (AUTISM) становить 581.51K USD.

3. Якою є циркулююча пропозиція Autism On Sol (AUTISM)?

Важливо розрізняти циркулюючу пропозицію та загальну пропозицію. Перша враховує тільки доступні для торгівлі монети, а остання — всі коли-небудь створені монети. Зараз Autism On Sol (AUTISM) має циркулюючу пропозицію 949.01M AUTISM від загальної пропозиції 949.01M AUTISM.

4. Які фактори впливають на ціну Autism On Sol (AUTISM)?

На коливання цін Autism On Sol (AUTISM) впливають численні чинники.
Динаміка попиту та пропозиції: обмежена пропозиція Autism On Sol на фоні зростаючого попиту часто приводить до підвищення ціни. І навпаки, велика пропозиція або низький попит можуть знизити ціну.
Ринкові настрої та новини: позитивні новини, технологічні розробки або зростаюче прийняття загалом створюють позитивні настрої, залучають покупців та потенційно підвищують ціну. З іншого боку, негативні новини, порушення безпеки або регуляторна невизначеність можуть спровокувати потребу продавати активи та зниження цін.
Технологічні розробки: основні оновлення, покращення масштабованості або безпеки, а також впровадження нових функцій можуть впливати на сприйняття інвесторами та вплив на ціну.
Макроекономічні чинники: глобальні економічні умови, інфляція та монетарна політика також можуть впливати на поведінку інвесторів та опосередковано впливати на ціни криптовалют.
Маніпуляція ринком: через те, що криптовалютний ринок тільки починає зароджуватись, можуть відбуватися маніпуляції цінами за допомогою зловмисної діяльності, як-от воштрейдинг або схеми пампу та дампу, що впливають на ціни у короткостроковій перспективі.

5. Чи є Autism On Sol (AUTISM) гарним вибором для інвестицій?

Розглядаючи інвестиції в Autism On Sol (AUTISM), врахуйте такі чинники:
Основи проєкту: дізнайтесь більше про команду проєкту, технології, документацію та використовуйте кейси для оцінки потенційної вартості активу.
Ринкові тенденції: проаналізуйте історію цін криптовалюти, ринкові настрої та загальні ринкові тенденції.
Конкуренція: проведіть аналіз конкурентів і дізнайтесь, чим Autism On Sol відрізняється від аналогічних проєктів.
Регуляторна політика: залишайтесь у курсі поточних і потенційних правил, які можуть вплинути на майбутнє криптовалюти.

6. Де можна купити Autism On Sol (AUTISM)?

Ви можете купити Autism On Sol (AUTISM) на різних криптовалютних біржах.
Важливі міркування щодо вибору біржі:
Комісії: порівняйте комісії за торгівлю, депозит і виведення, а також інші застосовні платежі.
Безпека: шукайте біржі з сильними заходами безпеки, як-от двофакторна автентифікація (2FA) та зберігання на холодних гаманцях.
Репутація та відгуки: прочитайте історію біржі та відгуки користувачів, щоб оцінити її надійність.
Способи оплати: переконайтеся, що біржа підтримує бажані способи оплати (наприклад, банківські перекази, кредитні картки тощо).
Географічні обмеження: переконайтесь, що біржа працює у вашій країні або регіоні.
Наполегливо рекомендуємо WEEX як біржу з найвищим рейтингом. WEEX пропонує низькі комісії, зручний інтерфейс та надійні функції безпеки.

7. Яку комісію зазвичай стягують під час купівлі Autism On Sol (AUTISM)?

Комісія за купівлю Autism On Sol (AUTISM) може варіюватися залежно від криптобіржі, яку ви використовуєте, та вибраного спосіб оплати. Звичні комісії, які слід врахувати:
Комісія за торгівлю: цю комісію біржа стягує за виконання угод. Це може бути відсоток від суми угоди (наприклад, від 0,1 до 0,5%) або фіксована плата за операцію.
Комісія за депозит: деякі біржі стягують комісію за поповнення рахунку, особливо для деяких способів оплати, як-от депозити за допомогою кредитної картки.
Комісія за виведення: під час виведення Autism On Sol (AUTISM) або фіатної валюти біржа може стягувати комісію за виведення.

8. Які технічні показники використовують для аналізу Autism On Sol (AUTISM)?

Трейдери часто використовують технічні показники для аналізу цін та виявлення потенційних можливостей для торгівлі Autism On Sol (AUTISM). Ось деякі популярні показники:
Ковзні середні (MA) — згладжують дані про ціну для виявлення тенденцій. Найбільш поширені MA беруть за період 50, 100 чи 200 днів.
Індекс відносної сили (RSI) — цей показник вимірює величину рухів цін та визначає умови перекупівлі або перепродажу.
Конвергенція/дивергенція ковзних середніх (MACD) — цей показник імпульсу, що показує взаємозв’язок між двома ковзними середніми.
Смуги Боллінджера — ці лінії створюють стандартні відхилення навколо ковзного середнього та допомагають трейдерам виявити волатильність та потенційні розриви цін.

Прогноз цін криптовалют

Ви заплатите
Ви отримаєте
Кількість
Швидка купівля

Дивитись більше

Обсяг
Лідери росту
Лідери падіння
iconiconiconiconiconicon
Підтримка клієнтів:@weikecs
Співпраця:@weikecs
Кількісна торгівля та маркетмейкінг:bd@weex.com
VIP-програма:support@weex.com