Przeglądaj tematy
Wykres ceny LION
Historia i analiza LION
O LION
Prognoza ceny LION
Loaded Lions

Cena Loaded Lions na żywo

Nienotowane

Wykres ceny Loaded Lions

Loaded Lions (LION) jest obecnie wyceniany na 0,000000 PLN, a zmiana w ciągu ostatnich 24 godzin wynosi-0,0182%. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026 12:00:02 (UTC+0). Śledź cenę LION w czasie rzeczywistym na WEEX, korzystając z ochrony naszego Funduszu ochronnego w wysokości 1000 BTC.

Szczegóły ceny Loaded Lions (LION)

Maks. w 24h
0.004990 PLN
Min. w 24h
0.004807 PLN
Zmiana w 24h
-0,0182%
Wol. obrotu 24h
67.98K PLN
Kapitalizacja rynkowa
148.75M PLN
W pełni rozwodniona kapitalizacja rynkowa
482.23M PLN
Całkowita podaż
100.00B
Maks. podaż
100.00B
Historyczne maksimum (28.08.2025)
0.120146 PLN
Historyczne minimum
0 PLN
Ranking
458
Podaż w obiegu
30,85%
Zmiana w 3 dni
+4,39%
Zmiana w 7 dni
+6,61%
Zmiana w 30 dni
+28,75%
Zmiana w ciągu 1 roku
+89,97%
Loaded Lions

Historia cen Loaded Lions

WEEXPobierz dane
Data
Cena
Otwarte
Maks.
Min.
Wolumen
Zmiana (%)
18.10.2026
0,0047 PLN
0,0048 PLN
0,0048 PLN
0,0047 PLN
27 910,32 PLN
‎-0,96%
11.10.2026
0,0053 PLN
0,0053 PLN
0,0053 PLN
0,0052 PLN
62 361,90 PLN
‎0,09%
04.10.2026
0,0060 PLN
0,0058 PLN
0,0060 PLN
0,0058 PLN
143 865,50 PLN
‎2,90%
27.09.2026
0,0059 PLN
0,0060 PLN
0,0061 PLN
0,0058 PLN
176 504,59 PLN
‎-1,75%
20.09.2026
0,0059 PLN
0,0058 PLN
0,0059 PLN
0,0057 PLN
107 146,14 PLN
‎0,45%
13.09.2026
0,0057 PLN
0,0060 PLN
0,0060 PLN
0,0057 PLN
89 525,83 PLN
‎-4,46%
06.09.2026
0,0058 PLN
0,0058 PLN
0,0059 PLN
0,0057 PLN
48 373,79 PLN
‎1,64%
30.08.2026
0,0058 PLN
0,0058 PLN
0,0064 PLN
0,0057 PLN
915 229,69 PLN
‎-0,93%
23.08.2026
0,0060 PLN
0,0058 PLN
0,0060 PLN
0,0056 PLN
160 057,46 PLN
‎3,81%
16.08.2026
0,0048 PLN
0,0049 PLN
0,0049 PLN
0,0048 PLN
19 790,85 PLN
‎-1,10%
Na dzień dzisiejszy średnia cena Loaded Lions (LION) wynosi 0.01542 PLN. Historyczne maksimum wyniosło 0.03084 PLN w dniu 28.08.2025, natomiast historyczne minimum wyniosło 0 PLN w dniu --.

Analiza techniczna Loaded Lions

Analiza techniczna wykorzystuje historyczne wzorce cenowe i wolumen obrotu, aby zapewnić wgląd w potencjalne zmiany Loaded Lions i pomóc inwestorom w identyfikacji okazji na niestabilnym rynku kryptowalut.
Podsumowanie:
Średnia krocząca
Zakup: 0
Sprzedaż: 0
Wskaźniki
Zakup: 0
Sprzedaż: 0

Sentyment Loaded Lions (LION)

Jak postrzegasz Loaded Lions (LION) w tym momencie?
Brak danych

Informacje na temat Loaded Lions

Media społecznościowe i społeczność

Często zadawane pytania

1. Jaka jest bieżąca cena Loaded Lions (LION) w USD?

Na dzień 10/22/2026 bieżąca cena Loaded Lions (LION) wynosi 0.001237 USD.

2. Jaka jest kapitalizacja rynkowa Loaded Lions (LION)?

Kapitalizacja rynkowa jest kluczowym wskaźnikiem, który mierzy ogólną wartość kryptowaluty, jej popularność i dominację na rynku. Obecna kapitalizacja rynkowa Loaded Lions (LION) wynosi 38.18M USD.

3. Jaka jest podaż w obrocie Loaded Lions (LION)?

Ważne jest, aby rozróżnić podaż w obiegu od podaży całkowitej. Pierwsza z nich oznacza monety dostępne do obrotu, natomiast druga obejmuje wszystkie monety, które kiedykolwiek zostały wyemitowane. Obecnie Loaded Lions (LION) ma podaż w obiegu wynoszącą 30.85B LION z całkowitej podaży wynoszącej 100.00B LION.

4. Jakie czynniki wpływają na cenę Loaded Lions (LION)?

Do wahań cen Loaded Lions (LION) przyczynia się wiele czynników.
Dynamika podaży i popytu: Ograniczona podaż Loaded Lions w stosunku do rosnącego popytu często powoduje wzrost ceny. I odwrotnie, duża podaż lub zmniejszony popyt mogą obniżyć cenę.
Nastroje rynkowe i wiadomości: Pozytywne wiadomości, postęp technologiczny lub rosnąca sprzedaż zazwyczaj wywołują pozytywne nastroje, przyciągają nabywców i potencjalnie zwiększają cenę. Z drugiej strony negatywne wiadomości, naruszenia zabezpieczeń lub niepewność regulacyjna mogą wywołać presję sprzedażową i spadek cen.
Rozwój technologiczny: Istotne aktualizacje, poprawa skalowalności lub bezpieczeństwa oraz wprowadzenie nowych funkcji mogą wpływać na postrzeganie aktywów przez inwestorów i cenę.
Czynniki makroekonomiczne: Globalne warunki gospodarcze, stopy inflacji i polityka pieniężna mogą również wpływać na zachowania inwestorów i pośrednio wpływać na ceny kryptowalut.
Manipulacja rynkowa: Ze względu na stosunkowo młody charakter rynku kryptowalut, może wystąpić manipulacja cenowa poprzez złośliwe działania, takie jak wash trading lub mechanizm pump-and-dump, co wpływa na ceny w krótkim okresie.

5. Czy Loaded Lions (LION) to dobra inwestycja?

Rozważając inwestycję w Loaded Lions (LION), warto wziąć pod uwagę następujące kluczowe czynniki.
Podstawy projektu: Przeanalizuj zespół, technologię, białą księgę i zastosowania, aby ocenić jego potencjalną wartość.
Trendy rynkowe: Przeanalizuj historię ceny, nastroje rynkowe i ogólne trendy rynkowe związane z kryptowalutą.
Konkurencja: Oceń konkurencję i porównaj Loaded Lions z podobnymi projektami.
Regulacje: bądź na bieżąco z aktualnymi i potencjalnymi regulacjami, które mogą mieć wpływ na przyszłość tej inwestycji.

6. Gdzie mogę kupić Loaded Lions (LION)?

Możesz kupić Loaded Lions (LION) na różnych giełdach kryptowalut.
Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze giełdy:
Opłaty: Porównaj opłaty transakcyjne, opłaty za wpłatę, opłaty za wypłatę i wszelkie inne obowiązujące opłaty.
Bezpieczeństwo: Szukaj giełd z silnymi środkami bezpieczeństwa, takimi jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) i zimny portfel.
Reputacja i recenzje: Zapoznaj się z historią giełdy i przeczytaj opinie użytkowników, aby ocenić jej wiarygodność.
Metody płatności: Upewnij się, że giełda obsługuje Twoje preferowane metody płatności (na przykład przelewy bankowe, karty kredytowe).
Ograniczenia geograficzne: Potwierdź, że giełda działa w Twoim kraju lub regionie.
Gorąco polecamy WEEX jako najlepiej ocenianą opcję. WEEX oferuje niskie opłaty, łatwy w obsłudze interfejs i silne zabezpieczenia.

7. Jakie opłaty zazwyczaj obowiązują przy zakupie Loaded Lions (LION)?

Opłaty za zakup Loaded Lions (LION) mogą się różnić w zależności od wybranej giełdy kryptowalut i metody płatności. Najczęściej należy wziąć pod uwagę:
Opłaty transakcyjne: pobierane przez giełdę za realizację transakcji. Są one naliczane jako procent wartości transakcji (np. 0,1–0,5%) lub jako stała opłata za transakcję.
Opłaty za wpłatę: pobierane za zasilenie konta, w szczególności w przypadku metod takich jak wpłaty za pomocą karty kredytowej.
Opłaty za wypłatę: Możesz napotkać opłaty podczas wypłacania Loaded Lions (LION) lub waluty fiducjarnej z giełdy.

8. Jakie są wskaźniki techniczne wykorzystywane do analizy Loaded Lions (LION)?

Traderzy często wykorzystują wskaźniki techniczne do analizy wykresów cenowych i identyfikacji możliwości handlowych dla Loaded Lions (LION). Niektóre popularne wskaźniki to:
Średnie kroczące (MA): wygładzają dane cenowe w celu identyfikacji trendów. Typowymi przykładami są średnie kroczące z 50, 100 i 200 dni.
Wskaźnik siły względnej (RSI): mierzy wielkość ruchów cenowych i identyfikuje warunki wykupienia lub wyprzedania.
Wskaźnik zbieżności i rozbieżności średnich kroczących (MACD): wskaźnik momentum, który pokazuje relację pomiędzy dwiema średnimi kroczącymi.
Wstęgi Bollingera: wyznaczają odchylenia standardowe wokół średniej kroczącej, aby pomóc w identyfikacji zmienności i potencjalnych wybić cenowych.
Zapłacisz
Otrzymasz
Ilość
Szybki zakup

Zobacz więcej

Wolumen
Zyskujące
Stratne
iconiconiconiconiconiconiconiconicon
Obsługa klienta:@weikecs
Współpraca biznesowa:@weikecs
Quant trading i MM:bd@weex.com
Program VIP:support@weex.com