Przeglądaj tematy
Wykres ceny #CRABS
Historia i analiza #CRABS
O #CRABS
Prognoza ceny #CRABS
Crab Rave Token

Cena Crab Rave Token na żywo

Nienotowane

Wykres ceny Crab Rave Token

Crab Rave Token (#CRABS) kosztuje obecnie 0,000000 PLN, a jego zmiana w ciągu ostatnich 24 godzin wyniosła 0%. Ostatnia aktualizacja: 28.07.2026 19:27:13 (UTC+0).
Brak danych

Szczegóły ceny Crab Rave Token (#CRABS)

Maks. w 24h
--
Min. w 24h
--
Zmiana w 24h
--
Wol. obrotu 24h
--
Kapitalizacja rynkowa
--
W pełni rozwodniona kapitalizacja rynkowa
--
Całkowita podaż
--
Maks. podaż
--
Historyczne maksimum
--
Historyczne minimum
--
Ranking
--
Podaż w obiegu
--
Zmiana w 3 dni
--
Zmiana w 7 dni
--
Zmiana w 30 dni
--
Zmiana w ciągu 1 roku
--
Crab Rave Token

Historia cen Crab Rave Token

WEEXPobierz dane
Data
Cena
Otwarte
Maks.
Min.
Wolumen
Zmiana (%)
Na dzień dzisiejszy średnia cena Crab Rave Token (#CRABS) wynosi 0 PLN. Historyczne maksimum wyniosło 0 PLN w dniu --, natomiast historyczne minimum wyniosło 0 PLN w dniu --.

Analiza techniczna Crab Rave Token

Analiza techniczna wykorzystuje historyczne wzorce cenowe i wolumen obrotu, aby zapewnić wgląd w potencjalne zmiany Crab Rave Token i pomóc inwestorom w identyfikacji okazji na niestabilnym rynku kryptowalut.
Podsumowanie:
Średnia krocząca
Zakup: 0
Sprzedaż: 0
Wskaźniki
Zakup: 0
Sprzedaż: 0

Sentyment Crab Rave Token (#CRABS)

Jak postrzegasz Crab Rave Token (#CRABS) w tym momencie?
Brak danych

Informacje na temat Crab Rave Token

Oficjalne linki

Media społecznościowe i społeczność

Często zadawane pytania

1. Jaka jest bieżąca cena Crab Rave Token (#CRABS) w USD?

Na dzień 07/28/2026 bieżąca cena Crab Rave Token (#CRABS) wynosi 0 USD.

2. Jaka jest kapitalizacja rynkowa Crab Rave Token (#CRABS)?

Kapitalizacja rynkowa jest kluczowym wskaźnikiem, który mierzy ogólną wartość kryptowaluty, jej popularność i dominację na rynku. Obecna kapitalizacja rynkowa Crab Rave Token (#CRABS) wynosi - USD.

3. Jaka jest podaż w obrocie Crab Rave Token (#CRABS)?

Ważne jest, aby rozróżnić podaż w obiegu od podaży całkowitej. Pierwsza z nich oznacza monety dostępne do obrotu, natomiast druga obejmuje wszystkie monety, które kiedykolwiek zostały wyemitowane. Obecnie Crab Rave Token (#CRABS) ma podaż w obiegu wynoszącą - #CRABS z całkowitej podaży wynoszącej - #CRABS.

4. Jakie czynniki wpływają na cenę Crab Rave Token (#CRABS)?

Do wahań cen Crab Rave Token (#CRABS) przyczynia się wiele czynników.
Dynamika podaży i popytu: Ograniczona podaż Crab Rave Token w stosunku do rosnącego popytu często powoduje wzrost ceny. I odwrotnie, duża podaż lub zmniejszony popyt mogą obniżyć cenę.
Nastroje rynkowe i wiadomości: Pozytywne wiadomości, postęp technologiczny lub rosnąca sprzedaż zazwyczaj wywołują pozytywne nastroje, przyciągają nabywców i potencjalnie zwiększają cenę. Z drugiej strony negatywne wiadomości, naruszenia zabezpieczeń lub niepewność regulacyjna mogą wywołać presję sprzedażową i spadek cen.
Rozwój technologiczny: Istotne aktualizacje, poprawa skalowalności lub bezpieczeństwa oraz wprowadzenie nowych funkcji mogą wpływać na postrzeganie aktywów przez inwestorów i cenę.
Czynniki makroekonomiczne: Globalne warunki gospodarcze, stopy inflacji i polityka pieniężna mogą również wpływać na zachowania inwestorów i pośrednio wpływać na ceny kryptowalut.
Manipulacja rynkowa: Ze względu na stosunkowo młody charakter rynku kryptowalut, może wystąpić manipulacja cenowa poprzez złośliwe działania, takie jak wash trading lub mechanizm pump-and-dump, co wpływa na ceny w krótkim okresie.

5. Czy Crab Rave Token (#CRABS) to dobra inwestycja?

Oceniając zasadność inwestycji w Crab Rave Token (#CRABS), należy wziąć pod uwagę następujące kluczowe czynniki:
Podstawy projektu: Przeanalizuj zespół, technologię, białą księgę i zastosowania, aby ocenić jego potencjalną wartość.
Trendy rynkowe: Przeanalizuj historię ceny, nastroje rynkowe i ogólne trendy rynkowe związane z kryptowalutą.
Konkurencja: Oceń konkurencję i porównaj Crab Rave Token z podobnymi projektami.
Regulacje: bądź na bieżąco z aktualnymi i potencjalnymi regulacjami, które mogą mieć wpływ na przyszłość tej inwestycji.

6. Gdzie mogę kupić Crab Rave Token (#CRABS)?

Możesz kupić Crab Rave Token (#CRABS) na różnych giełdach kryptowalut.
Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze giełdy:
Opłaty: Porównaj opłaty transakcyjne, opłaty za wpłatę, opłaty za wypłatę i wszelkie inne obowiązujące opłaty.
Bezpieczeństwo: Szukaj giełd z silnymi środkami bezpieczeństwa, takimi jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) i zimny portfel.
Reputacja i recenzje: Zapoznaj się z historią giełdy i przeczytaj opinie użytkowników, aby ocenić jej wiarygodność.
Metody płatności: Upewnij się, że giełda obsługuje Twoje preferowane metody płatności (na przykład przelewy bankowe, karty kredytowe).
Ograniczenia geograficzne: Potwierdź, że giełda działa w Twoim kraju lub regionie.
Gorąco polecamy WEEX jako najlepiej ocenianą opcję. WEEX oferuje niskie opłaty, łatwy w obsłudze interfejs i silne zabezpieczenia.

7. Jakie opłaty zazwyczaj obowiązują przy zakupie Crab Rave Token (#CRABS)?

Opłaty za zakup Crab Rave Token (#CRABS) mogą się różnić w zależności od giełdy kryptowalut, z której korzystasz i wybranej metody płatności. Zazwyczaj opłaty obejmują:
Opłaty transakcyjne: pobierane przez giełdę za realizację transakcji. Są one naliczane jako procent wartości transakcji (np. 0,1–0,5%) lub jako stała opłata za transakcję.
Opłaty za wpłatę: pobierane za zasilenie konta, w szczególności w przypadku metod takich jak wpłaty za pomocą karty kredytowej.
Opłaty za wypłatę: Możesz napotkać opłaty podczas wypłacania Crab Rave Token (#CRABS) lub waluty fiducjarnej z giełdy.

8. Jakie są wskaźniki techniczne wykorzystywane do analizy Crab Rave Token (#CRABS)?

Traderzy często wykorzystują wskaźniki techniczne do analizy wykresów cenowych i identyfikacji możliwości handlowych dla Crab Rave Token (#CRABS). Niektóre popularne wskaźniki to:
Średnie kroczące (MA): wygładzają dane cenowe w celu identyfikacji trendów. Typowymi przykładami są średnie kroczące z 50, 100 i 200 dni.
Wskaźnik siły względnej (RSI): mierzy wielkość ruchów cenowych i identyfikuje warunki wykupienia lub wyprzedania.
Wskaźnik zbieżności i rozbieżności średnich kroczących (MACD): wskaźnik momentum, który pokazuje relację pomiędzy dwiema średnimi kroczącymi.
Wstęgi Bollingera: wyznaczają odchylenia standardowe wokół średniej kroczącej, aby pomóc w identyfikacji zmienności i potencjalnych wybić cenowych.

Wiadomości na temat Crab Rave Token

Teoria "martwego internetu" potwierdza się: Ruch agentów AI wzrasta o 8000%

Ruch generowany przez autonomiczne agenty AI wzrasta o prawie 8000% w ciągu roku, ożywiając teorię "martwego internetu" według raportu HUMAN Security.

rootData2026/07/28 19:00:00

Idealny wynalazek do biegania w nocy: inteligentna kamizelka z diodami LED dla większego bezpieczeństwa

Propozycja stworzona w celu wzmocnienia osobistej ochrony zawiera innowacyjne funkcje, które mają na celu zredukowanie wszelkiego rodzaju ryzyka podczas poruszania się na świeżym powietrzu.

rootData2026/07/28 19:00:00

Kredyty hipoteczne i gwarancje: Rząd przygotowuje nowy system, aby zwiększyć dostęp do mieszkań

Po silnym wzroście, jaki wykazały kredyty UVA do połowy 2025 roku, tempo zaczęło spowalniać z powodu zmniejszonej płynności banków. Oficjalna inicjatywa ma na celu rozszerzenie finansowania, zmniejszenie ryzyka i ułatwienie dostępu do finansowania zakupu nieruchomości.

rootData2026/07/28 18:43:00

Ferie zimowe: promocje, raty i śnieg nie wystarczają, aby wypełnić destynacje

Destynacje śnieżne wykazują największy popyt. Rezerwacje w ostatniej chwili utrzymują aktywność.

rootData2026/07/28 18:40:00

OpenAI i Anthropic wzywają do 30-dniowego przeglądu modeli AI na granicy możliwości

rootData2026/07/28 18:18:16

Przeskanowałem Całą Blockchain Bitcoina w Poszukiwaniu Obrazów. To, Co Znalazłem, Cię Zszokuje

Po trzech dniach weryfikacji i pół dnia głębokiego skanowania, wyniki zmuszają do twardego spojrzenia na to, co "treść na blockchainie" naprawdę oznacza dla zwykłych operatorów węzłów.

rootData2026/07/28 18:05:14
Zapłacisz
Otrzymasz
Ilość
Szybki zakup
WEEX
Zarejestruj się, aby otrzymać 10 USDTZarejestruj się

Zobacz więcej

Wolumen
Zyskujące
Stratne
iconiconiconiconiconiconiconicon
Obsługa klienta:@weikecs
Współpraca biznesowa:@weikecs
Quant trading i MM:bd@weex.com
Program VIP:support@weex.com