Mövzuları nəzərdən keçirin
TROLL qiymət qrafiki
TROLL tarixçəsi və analizi
TROLL haqqında
TROLL qiymət proqnozu
Troll Coin

Canlı Troll Coin qiyməti

Listinq edilməyib

Troll Coin qiymət qrafiki

Troll Coin (TROLL) hazırda 0,000000 AZN qiymətindədir və 24 saat ərzində 0% dəyişib. Son yenilənmə: 21.10.2026 02:58:57 (UTC+0). WEEX-də TROLL qiymətlərini real vaxtda izləyin. 1000 BTC-lik Qoruma Fondu ilə dəstəklənir.

Troll Coin (TROLL) qiymətinin təfərrüatları

24s maksimum
0 AZN
24s minimum
0 AZN
24s dəyişim
0%
24s həcm
- AZN
Bazar limiti
- AZN
Bütün tokenlərin cari qiymətlə dövriyyədə olduğu bazar limiti
19.04K AZN
Ümumi təchizat
1.00B
Maksimum təchizat
1.00B
Tarixi maksimum (20.11.2025)
0.045040 AZN
Tarixi minimum
0 AZN
Sıralama
7264
Dövriyyədəki token miqdarı
0,00%
3 günlük dəyişim
0,00%
7 günlük dəyişim
0,00%
30 günlük dəyişim
+18,28%
1 illik dəyişim
+99,97%
Troll Coin

Troll Coin qiymət tarixçəsi

WEEXMəlumatları endirin
Tarix
Qiymət
Açılış
Yüksək
Aşağı
Həcm
Dəyişiklik (%)
27.09.2026
0.{4}1902 AZN
0.{4}1902 AZN
0.{4}1902 AZN
0.{4}1902 AZN
0 AZN
‎0,00%
20.09.2026
0.{4}1575 AZN
0.{4}1575 AZN
0.{4}1575 AZN
0.{4}1575 AZN
0 AZN
‎0,00%
13.09.2026
0.{4}1657 AZN
0.{4}1657 AZN
0.{4}1657 AZN
0.{4}1657 AZN
0 AZN
‎0,00%
06.09.2026
0.{4}1785 AZN
0.{4}1761 AZN
0.{4}1785 AZN
0.{4}1761 AZN
0 AZN
‎1,29%
30.08.2026
0.{4}1760 AZN
0.{4}1775 AZN
0.{4}1775 AZN
0.{4}1760 AZN
0 AZN
‎-0,84%
23.08.2026
0.{4}1722 AZN
0.{4}1722 AZN
0.{4}1722 AZN
0.{4}1722 AZN
0 AZN
‎0,00%
16.08.2026
0.{4}1366 AZN
0.{4}1364 AZN
0.{4}1366 AZN
0.{4}1364 AZN
0 AZN
‎0,11%
09.08.2026
0.{4}1507 AZN
0.{4}1537 AZN
0.{4}1537 AZN
0.{4}1489 AZN
0 AZN
‎-1,92%
02.08.2026
0.{4}1387 AZN
0.{4}1582 AZN
0.{4}1601 AZN
0.{4}1387 AZN
0 AZN
‎-12,36%
12.07.2026
0.{4}1464 AZN
0.{4}1464 AZN
0.{4}1464 AZN
0.{4}1464 AZN
0 AZN
‎0,00%
Bu günə olan məlumata görə Troll Coin (TROLL) koininin orta qiyməti 0.013255 AZN təşkil edir. Tarixi maksimum qiyməti 20.11.2025 tarixində 0.02651 AZN, tarixi minimum qiyməti isə -- tarixində 0 AZN olub.

Troll Coin texniki analizi

Texniki analiz potensial Troll Coin hərəkətləri ilə bağlı məlumat təqdim etmək və treyderlərin dəyişkən kripto bazarında imkanları müəyyən etməsinə köməkçi olmaq üçün tarixi qiymət nümunələri və treydinq həcmindən istifadə edir.
Xülasə:
Dəyişən ortalama
Alın: 0
Satın: 0
Göstəricilər
Alın: 0
Satın: 0

Troll Coin (TROLL) üzrə bazar əhval-ruhiyyəsi

Troll Coin (TROLL) üzrə hazırkı bazar əhval-ruhiyyəsi necədir?
Heç bir məlumat tapılmadı

Troll Coin haqqında

Rəsmi linklər

Sosial media və icma

Tez-tez verilən suallar

1. Troll Coin (TROLL) üçün USD valyutasında cari qiymət nədir?

10/21/2026 tarixindən etibarən, Troll Coin (TROLL) üçün cari qiymət 0.{4}1120 USD təşkil edir.

2. Troll Coin (TROLL) üçün bazar kapitallaşması nədir?

Bazar kapitallaşması bir kriptonun ümumi dəyərini, populyarlığını və bazarda hakimliyini ölçən əsas göstəricidir. Troll Coin (TROLL) üzrə cari bazar kapitallaşması - USD təşkil edir.

3. Troll Coin (TROLL)-nin tədavüldəki arzı nədir?

Dövr edən təchizat ilə ümumi təchizat arasında fərqi ayırd etmək vacibdir. Birinci treydinq üçün hazır olan koinləri, ikinci isə indiyə qədər yaradılmış bütün koinləri əhatə edir. Hazırda Troll Coin (TROLL) kriptosunun dövr edən təchizatı - TROLL təşkil edir, ümumi təchizatı isə 1.00B TROLL dəyərindədir.

4. Troll Coin (TROLL) qiymətinə təsir edən amillər hansılardır?

Bir çox amil Troll Coin (TROLL) kriptosunun qiymət dalğalanmalarına töhfə verir.
Təklif və tələb dinamikası: Artan tələb qarşısında məhdud Troll Coin təchizatı qiyməti yuxarı qaldırır. Əksinə, böyük təchizat və ya azalan tələb isə qiyməti aşağı sala bilər.
Bazardakı vəziyyət və xəbərlər: Müsbət xəbərlər, texnoloji irəliləyişlər və ya artan qəbul ümumiyyətlə müsbət hissiyyat yaradır, alıcıları cəlb edir və qiyməti artırır. Digər tərəfdən, mənfi xəbərlər, təhlükəsizlik pozuntuları və ya tənzimləmə qeyri-müəyyənliyi satış təzyiqini və qiymət düşmələrini aktivləşdirə bilər.
Texnoloji inkişaflar: Böyük yeniləmələr, ölçüləbilənlik və ya təhlükəsizlikdəki irəliləyişlər, eləcə də yeni xüsusiyyətlərin təqdimatı investorların qavrayışına və qiymətə təsir edə bilər.
Makroiqtisadi amillər: Qlobal iqtisadi şərtlər, inflyasiya dərəcələri və pul siyasətləri investor davranışına təsir edə bilər və dolayı yolla kriptovalyuta qiymətlərinə təsir göstərə bilər.
Bazar manipulyasiyası: Kripto bazarının nisbətən yeni olması səbəbindən, qiymət manipulyasiyası öz-özünə treydinq və ya süni qiymət artımı və satış sxemləri kimi, zərərli fəaliyyətlər vasitəsilə baş verə bilər, bu da qiymətlərə qısa müddətdə təsir göstərə bilər.

5. Troll Coin (TROLL) yaxşı bir investisiyadır?

Troll Coin (TROLL) aktivini investisiya kimi qiymətləndirərkən aşağıdakı əsas amilləri nəzərə alın.
Layihə əsasları: Layihənin komandası, texnologiyası, texniki sənəd və istifadə halları haqqında araşdırma aparın ki, onun potensial dəyərini qiymətləndirəsiniz.
Bazar tendensiyaları: Kriptovalyutanın qiymət tarixçəsini, bazardakı vəziyyəti və ümumi bazar tendensiyalarını analiz edin.
Rəqabət: Rəqabət mühitini qiymətləndirin və Troll Coin kriptosunun oxşar layihələrlə müqayisəsinə nəzər salın.
Tənzimləmə: Gələcəyə təsir edə biləcək cari və potensial tənzimləmələr haqqında məlumatlı olun.

6. Troll Coin (TROLL)-ni haradan ala bilərəm?

Müxtəlif kriptovalyuta birjalarında Troll Coin (TROLL) ala bilərsiniz.
Birja seçərkən nəzərə alınmalı olan vacib məqamlar:
Komissiyalar: Treydinq komissiyaları, depozit komissiyaları, vəsait çıxarma komissiyaları və digər tətbiq olunan xərcləri müqayisə edin.
Təhlükəsizlik: İkimərhələli autentifikasiya (2FA) və oflayn saxlama kimi güclü təhlükəsizlik tədbirləri olan birjaları axtarın.
Nüfuz və rəylər: Birjanın tarixini araşdırın və etibarlılığını qiymətləndirmək üçün istifadəçi rəylərini oxuyun.
Ödəniş üsulları: Birjanın üstünlük verdiyiniz ödəniş üsullarını (məsələn, bank köçürmələri, kredit kartları) dəstəklədiyindən əmin olun.
Coğrafi məhdudiyyətlər: Birjanın sizin ölkənizdə və ya bölgənizdə fəaliyyət göstərdiyini təsdiqləyin.
Sizə WEEX-i ən yüksək qiymətləndirilən seçim olaraq tövsiyə edirik. WEEX aşağı komissiyalar, istifadəçilərə uyğun interfeys və güclü təhlükəsizlik xüsusiyyətləri təqdim edir.

7. Troll Coin (TROLL) alarkən hansı səciyyəvi komissiyalar tutulur?

Troll Coin (TROLL) almaq üçün komissiyalar istifadə etdiyiniz kriptovalyuta birjasından və seçdiyiniz ödəniş üsulundan asılı olaraq dəyişə bilər. Nəzərə alınmalı olan tipik komissiyalar bunlardır:
Treydinq komissiyaları: Birja tərəfindən ticarətlərin icrasına görə ödəniş tutulur. Onlar ticarət məbləğinin faizi (məsələn, 0,1–0,5%) və ya hər tranzaksiya üçün sabit komissiya şəklində tətbiq oluna bilər.
Depozit komissiyaları: Hesabınızı maliyyələşdirmək üçün, xüsusilə kredit kartı depozitləri kimi üsullardan ödəniş tutulur.
Vəsait çıxarma komissiyaları: Troll Coin (TROLL) kriptosunu və ya fiat valyutasını birjadan çıxaran zaman sizdən komissiya çıxıla bilər.

8. Troll Coin (TROLL) analiz etmək üçün istifadə olunan bəzi texniki göstəricilər hansılardır?

Treyderlər tez-tez texniki göstəricilərdən istifadə edərək qiymət qrafiklərini analiz edir və Troll Coin (TROLL) üçün potensial treydinq imkanlarını müəyyən edirlər. Bəzi məşhur göstəricilərə bunlar daxildir:
Dəyişən ortalamalar (MA): Tendensiyaları müəyyən etmək üçün qiymət məlumatlarını tənzimləyir. Ən çox istifadə olunan nümunələr 50 günlük, 100 günlük və 200 günlük MA-lardır.
Nisbi güc indeksi (RSI): Qiymət dəyişikliyinin miqyasını ölçür, eləcə də həddindən artıq alış və ya həddindən artıq satış vəziyyətlərini müəyyən edir.
Dəyişən ortalamaların konvergensiyası divergensiyası (MACD): İki dəyişən ortalamanın arasındakı əlaqəni vurğulayan temp göstəricisidir.
Bollinger zolaqları: Dəyişkənlik və potensial qiymət qırılmalarını müəyyən etmək üçün dəyişən ortalamaya yaxın standart yayınmaları qrafik üzərində göstərir.

Troll Coin xəbərləri

Robinhood-un baş vitse-prezidenti Johann ilə söhbət: Açıq zəncir mübarizəsinə qatılmamaq, DeFi-dən AI Agent-ə növbəti nəsil maliyyəni genişləndirmək

www.panewslab.com2026/10/21 02:32:00

Kriptovalyuta vergisi səhvən bildirilib? ABŞ-ın yeni qanun layihəsi bərpa yolu təqdim edə bilər

foresightnews.pro2026/10/21 02:11:27

Tether CEO'su İranla bağlı əməliyyatların 94% azalmasını vurğulayaraq Senat hesabatına etiraz edir

nextmoney.jp2026/10/21 02:00:17

SpaceX Q3 gəliri proqnozları üstələyir, səhmləri iş saatlarından sonra möhkəmlənir | WEEX TradFi gündəliyi (21.10.2026)

20.10 tarixində səhm indekslərində qarışıq dinamika müşahidə olundu. S&P 500 bir qədər yüksəldi, Nasdaq isə təxminən dəyişməz qaldı. SpaceX-in üçüncü rüb gəliri 14,58 mlrd $, xalis mənfəəti isə 4,4 mlrd $ oldu; hər iki göstərici proqnozları xeyli üstələdi və səhmlər ticarət saatlarından sonra təxminən 3% bahalaşdı. Bitcoin 83 000 $ ətrafında ticarət olundu, ZEC isə 24 saat ərzində 10%-dən çox yüksələrək iri kriptovalyutalara liderlik etdi. Yaddaş, optik texnologiyalar və kripto maliyyə şirkətlərinin səhmləri əvvəlki axşamdan yüksəldi, CoreWeave və SMCI isə minimumlardan sıçradı. Tesla, Meta və digər şirkətlər 21.10 tarixində hesabat verəcək.

WEEX2026/10/21 02:00:00

唐华斑竹 : Cənubi Koreya və Yaponiyanın səhmləri artdı, yaddaş çipləri bərpa olundu, BTC 83 minə çatdı

x.com2026/10/21 01:46:18

SBI VC Ticarət, Cənubi Koreyanın Shinhan Card ilə əməkdaşlıq edir - Mağazalarda yen stabil valyuta ödənişlərini nəzərdən keçirir

coinpost.jp2026/10/21 01:40:28
Ödəyəcəyiniz məbləğ
Alacağınız məbləğ
Miqdar
Sürətli alış

Daha çoxuna bax

Həcm
Qazanan
İtirən
iconiconiconiconiconiconiconicon
Müştəri dəstəyi:@weikecs
Biznes əməkdaşlığı:@weikecs
Kəmiyyət əsaslı treydinq və bazar quruculuğu:bd@weex.com
VIP proqram:support@weex.com