Mövzuları nəzərdən keçirin
HUKU qiymət qrafiki
HUKU tarixçəsi və analizi
HUKU haqqında
HUKU qiymət proqnozu
Hunab Ku

Canlı Hunab Ku qiyməti

Listinq edilməyib

Hunab Ku qiymət qrafiki

Hunab Ku (HUKU) hazırda 0,000000 AZN qiymətinədir, 24 saatlıq dəyişim isə 0% təşkil edir. Son yeniləmə: 25.08.2026 15:19:50 (UTC+0).
Heç bir məlumat tapılmadı

Hunab Ku (HUKU) qiymətinin təfərrüatları

24s maksimum
--
24s minimum
--
24s dəyişim
--
24s həcm
--
Bazar limiti
--
Bütün tokenlərin cari qiymətlə dövriyyədə olduğu bazar limiti
--
Ümumi təchizat
--
Maksimum təchizat
--
Tarixi maksimum
--
Tarixi minimum
--
Sıralama
--
Dövriyyədəki token miqdarı
--
3 günlük dəyişim
--
7 günlük dəyişim
--
30 günlük dəyişim
--
1 illik dəyişim
--
Hunab Ku

Hunab Ku qiymət tarixçəsi

WEEXMəlumatları endirin
Tarix
Qiymət
Açılış
Yüksək
Aşağı
Həcm
Dəyişiklik (%)
Bu günə olan məlumata görə Hunab Ku (HUKU) koininin orta qiyməti 0 AZN təşkil edir. Tarixi maksimum qiyməti -- tarixində 0 AZN, tarixi minimum qiyməti isə -- tarixində 0 AZN olub.

Hunab Ku texniki analizi

Texniki analiz potensial Hunab Ku hərəkətləri ilə bağlı məlumat təqdim etmək və treyderlərin dəyişkən kripto bazarında imkanları müəyyən etməsinə köməkçi olmaq üçün tarixi qiymət nümunələri və treydinq həcmindən istifadə edir.
Xülasə:
Dəyişən ortalama
Alın: 0
Satın: 0
Göstəricilər
Alın: 0
Satın: 0

Hunab Ku (HUKU) üzrə bazar əhval-ruhiyyəsi

Hunab Ku (HUKU) üzrə hazırkı bazar əhval-ruhiyyəsi necədir?
Heç bir məlumat tapılmadı

Hunab Ku haqqında

Rəsmi linklər

Sosial media və icma

Tez-tez verilən suallar

1. Hunab Ku (HUKU) üçün USD valyutasında cari qiymət nədir?

08/25/2026 tarixindən etibarən, Hunab Ku (HUKU) üçün cari qiymət 0 USD təşkil edir.

2. Hunab Ku (HUKU) üçün bazar kapitallaşması nədir?

Bazar kapitallaşması bir kriptonun ümumi dəyərini, populyarlığını və bazarda hakimliyini ölçən əsas göstəricidir. Hunab Ku (HUKU) üzrə cari bazar kapitallaşması - USD təşkil edir.

3. Hunab Ku (HUKU)-nin tədavüldəki arzı nədir?

Dövr edən təchizat ilə ümumi təchizat arasında fərqi ayırd etmək vacibdir. Birinci treydinq üçün hazır olan koinləri, ikinci isə indiyə qədər yaradılmış bütün koinləri əhatə edir. Hazırda Hunab Ku (HUKU) kriptosunun dövr edən təchizatı - HUKU təşkil edir, ümumi təchizatı isə - HUKU dəyərindədir.

4. Hunab Ku (HUKU) qiymətinə təsir edən amillər hansılardır?

Bir çox amil Hunab Ku (HUKU) kriptosunun qiymət dalğalanmalarına töhfə verir.
Təklif və tələb dinamikası: Artan tələb qarşısında məhdud Hunab Ku təchizatı qiyməti yuxarı qaldırır. Əksinə, böyük təchizat və ya azalan tələb isə qiyməti aşağı sala bilər.
Bazardakı vəziyyət və xəbərlər: Müsbət xəbərlər, texnoloji irəliləyişlər və ya artan qəbul ümumiyyətlə müsbət hissiyyat yaradır, alıcıları cəlb edir və qiyməti artırır. Digər tərəfdən, mənfi xəbərlər, təhlükəsizlik pozuntuları və ya tənzimləmə qeyri-müəyyənliyi satış təzyiqini və qiymət düşmələrini aktivləşdirə bilər.
Texnoloji inkişaflar: Böyük yeniləmələr, ölçüləbilənlik və ya təhlükəsizlikdəki irəliləyişlər, eləcə də yeni xüsusiyyətlərin təqdimatı investorların qavrayışına və qiymətə təsir edə bilər.
Makroiqtisadi amillər: Qlobal iqtisadi şərtlər, inflyasiya dərəcələri və pul siyasətləri investor davranışına təsir edə bilər və dolayı yolla kriptovalyuta qiymətlərinə təsir göstərə bilər.
Bazar manipulyasiyası: Kripto bazarının nisbətən yeni olması səbəbindən, qiymət manipulyasiyası öz-özünə treydinq və ya süni qiymət artımı və satış sxemləri kimi, zərərli fəaliyyətlər vasitəsilə baş verə bilər, bu da qiymətlərə qısa müddətdə təsir göstərə bilər.

5. Hunab Ku (HUKU) yaxşı bir investisiyadır?

Hunab Ku HUKU kriptosunu investisiya kimi qiymətləndirərkən bu əsas amilləri nəzərə alın:
Layihə əsasları: Layihənin komandası, texnologiyası, texniki sənəd və istifadə halları haqqında araşdırma aparın ki, onun potensial dəyərini qiymətləndirəsiniz.
Bazar tendensiyaları: Kriptovalyutanın qiymət tarixçəsini, bazardakı vəziyyəti və ümumi bazar tendensiyalarını analiz edin.
Rəqabət: Rəqabət mühitini qiymətləndirin və Hunab Ku kriptosunun oxşar layihələrlə müqayisəsinə nəzər salın.
Tənzimləmə: Gələcəyə təsir edə biləcək cari və potensial tənzimləmələr haqqında məlumatlı olun.

6. Hunab Ku (HUKU)-ni haradan ala bilərəm?

Müxtəlif kriptovalyuta birjalarında Hunab Ku (HUKU) ala bilərsiniz.
Birja seçərkən nəzərə alınmalı olan vacib məqamlar:
Komissiyalar: Treydinq komissiyaları, depozit komissiyaları, vəsait çıxarma komissiyaları və digər tətbiq olunan xərcləri müqayisə edin.
Təhlükəsizlik: İkimərhələli autentifikasiya (2FA) və oflayn saxlama kimi güclü təhlükəsizlik tədbirləri olan birjaları axtarın.
Nüfuz və rəylər: Birjanın tarixini araşdırın və etibarlılığını qiymətləndirmək üçün istifadəçi rəylərini oxuyun.
Ödəniş üsulları: Birjanın üstünlük verdiyiniz ödəniş üsullarını (məsələn, bank köçürmələri, kredit kartları) dəstəklədiyindən əmin olun.
Coğrafi məhdudiyyətlər: Birjanın sizin ölkənizdə və ya bölgənizdə fəaliyyət göstərdiyini təsdiqləyin.
Sizə WEEX-i ən yüksək qiymətləndirilən seçim olaraq tövsiyə edirik. WEEX aşağı komissiyalar, istifadəçilərə uyğun interfeys və güclü təhlükəsizlik xüsusiyyətləri təqdim edir.

7. Hunab Ku (HUKU) alarkən hansı səciyyəvi komissiyalar tutulur?

Hunab Ku (HUKU) almaq üçün komissiyalar istifadə etdiyiniz kriptovalyuta birjasından və seçdiyiniz ödəniş üsulundan asılı olaraq dəyişə bilər. Nəzərə alınmalı olan tipik komissiyalar bunlardır:
Treydinq komissiyaları: Birja tərəfindən ticarətlərin icrasına görə ödəniş tutulur. Onlar ticarət məbləğinin faizi (məsələn, 0,1–0,5%) və ya hər tranzaksiya üçün sabit komissiya şəklində tətbiq oluna bilər.
Depozit komissiyaları: Hesabınızı maliyyələşdirmək üçün, xüsusilə kredit kartı depozitləri kimi üsullardan ödəniş tutulur.
Vəsait çıxarma komissiyaları: Hunab Ku (HUKU) kriptosunu və ya fiat valyutasını birjadan çıxaran zaman sizdən komissiya çıxıla bilər.

8. Hunab Ku (HUKU) analiz etmək üçün istifadə olunan bəzi texniki göstəricilər hansılardır?

Treyderlər tez-tez texniki göstəricilərdən istifadə edərək qiymət qrafiklərini analiz edir və Hunab Ku (HUKU) üçün potensial treydinq imkanlarını müəyyən edirlər. Bəzi məşhur göstəricilərə bunlar daxildir:
Dəyişən ortalamalar (MA): Tendensiyaları müəyyən etmək üçün qiymət məlumatlarını tənzimləyir. Ən çox istifadə olunan nümunələr 50 günlük, 100 günlük və 200 günlük MA-lardır.
Nisbi güc indeksi (RSI): Qiymət dəyişikliyinin miqyasını ölçür, eləcə də həddindən artıq alış və ya həddindən artıq satış vəziyyətlərini müəyyən edir.
Dəyişən ortalamaların konvergensiyası divergensiyası (MACD): İki dəyişən ortalamanın arasındakı əlaqəni vurğulayan temp göstəricisidir.
Bollinger zolaqları: Dəyişkənlik və potensial qiymət qırılmalarını müəyyən etmək üçün dəyişən ortalamaya yaxın standart yayınmaları qrafik üzərində göstərir.
Ödəyəcəyiniz məbləğ
Alacağınız məbləğ
Miqdar
Sürətli alış
WEEX
Qeydiyyatdan keç və 10 USDT qazanQeydiyyatdan keç

Daha çoxuna bax

Həcm
Qazanan
İtirən
iconiconiconiconiconicon
Müştəri dəstəyi:@weikecs
Biznes əməkdaşlığı:@weikecs
Kəmiyyət əsaslı treydinq və bazar quruculuğu:bd@weex.com
VIP proqram:support@weex.com