Mövzuları nəzərdən keçirin
BULL qiymət qrafiki
BULL tarixçəsi və analizi
BULL haqqında
BULL qiymət proqnozu
BULL SPLIT

Canlı BULL SPLIT qiyməti

Listinq edilməyib

BULL SPLIT qiymət qrafiki

BULL SPLIT (BULL) hazırda 0,00 AZN qiymətindədir və 24 saat ərzində +0,0091% dəyişib. Son yenilənmə: 25.10.2026 17:52:19 (UTC+0). WEEX-də BULL qiymətlərini real vaxtda izləyin. 1000 BTC-lik Qoruma Fondu ilə dəstəklənir.

BULL SPLIT (BULL) qiymətinin təfərrüatları

24s maksimum
394.45 AZN
24s minimum
391.15 AZN
24s dəyişim
+0,0091%
24s həcm
86.99K AZN
Bazar limiti
- AZN
Bütün tokenlərin cari qiymətlə dövriyyədə olduğu bazar limiti
39.49M AZN
Ümumi təchizat
1.53K
Maksimum təchizat
100.00K
Tarixi maksimum (01.10.2026)
930.26 AZN
Tarixi minimum (01.10.2026)
348.45 AZN
Sıralama
4362
Dövriyyədəki token miqdarı
0,00%
3 günlük dəyişim
+1,17%
7 günlük dəyişim
+2,12%
30 günlük dəyişim
+62,54%
1 illik dəyişim
+62,54%
BULL SPLIT

BULL SPLIT qiymət tarixçəsi

WEEXMəlumatları endirin
Tarix
Qiymət
Açılış
Yüksək
Aşağı
Həcm
Dəyişiklik (%)
18.10.2026
391,42 AZN
391,17 AZN
392,34 AZN
388,67 AZN
87 323,37 AZN
‎0,06%
11.10.2026
390,79 AZN
389,38 AZN
391,63 AZN
387,31 AZN
82 524,79 AZN
‎0,36%
04.10.2026
391,63 AZN
395,21 AZN
397,88 AZN
387,75 AZN
88 829,61 AZN
‎-0,90%
27.09.2026
565,75 AZN
544,15 AZN
583,61 AZN
542,49 AZN
90 580,74 AZN
‎3,97%
20.09.2026
865,24 AZN
865,18 AZN
865,45 AZN
864,97 AZN
72 527,85 AZN
‎0,01%
13.09.2026
404,48 AZN
404,41 AZN
407,49 AZN
402,29 AZN
108 740,25 AZN
‎0,02%
06.09.2026
405,72 AZN
406,20 AZN
407,53 AZN
404,72 AZN
107 026,39 AZN
‎-0,11%
30.08.2026
440,82 AZN
441,03 AZN
442,44 AZN
436,98 AZN
110 283,48 AZN
‎-0,05%
23.08.2026
416,88 AZN
425,13 AZN
430,04 AZN
409,26 AZN
278 898,09 AZN
‎-1,94%
16.08.2026
510,48 AZN
498,37 AZN
518,32 AZN
498,17 AZN
178 300,15 AZN
‎2,43%
Bu günə olan məlumata görə BULL SPLIT (BULL) koininin orta qiyməti 375.96 AZN təşkil edir. Tarixi maksimum qiyməti 01.10.2026 tarixində 547.02 AZN, tarixi minimum qiyməti isə 01.10.2026 tarixində 204.9 AZN olub.

BULL SPLIT texniki analizi

Texniki analiz potensial BULL SPLIT hərəkətləri ilə bağlı məlumat təqdim etmək və treyderlərin dəyişkən kripto bazarında imkanları müəyyən etməsinə köməkçi olmaq üçün tarixi qiymət nümunələri və treydinq həcmindən istifadə edir.
Xülasə:
Dəyişən ortalama
Alın: 0
Satın: 0
Göstəricilər
Alın: 0
Satın: 0

BULL SPLIT (BULL) üzrə bazar əhval-ruhiyyəsi

BULL SPLIT (BULL) üzrə hazırkı bazar əhval-ruhiyyəsi necədir?
Heç bir məlumat tapılmadı

BULL SPLIT haqqında

Sosial media və icma

Tez-tez verilən suallar

1. BULL SPLIT (BULL) üçün USD valyutasında cari qiymət nədir?

10/25/2026 tarixindən etibarən, BULL SPLIT (BULL) üçün cari qiymət 232.19 USD təşkil edir.

2. BULL SPLIT (BULL) üçün bazar kapitallaşması nədir?

Bazar kapitallaşması bir kriptonun ümumi dəyərini, populyarlığını və bazarda hakimliyini ölçən əsas göstəricidir. BULL SPLIT (BULL) üzrə cari bazar kapitallaşması - USD təşkil edir.

3. BULL SPLIT (BULL)-nin tədavüldəki arzı nədir?

Dövr edən təchizat ilə ümumi təchizat arasında fərqi ayırd etmək vacibdir. Birinci treydinq üçün hazır olan koinləri, ikinci isə indiyə qədər yaradılmış bütün koinləri əhatə edir. Hazırda BULL SPLIT (BULL) kriptosunun dövr edən təchizatı - BULL təşkil edir, ümumi təchizatı isə 1.53K BULL dəyərindədir.

4. BULL SPLIT (BULL) qiymətinə təsir edən amillər hansılardır?

Bir çox amil BULL SPLIT (BULL) kriptosunun qiymət dalğalanmalarına töhfə verir.
Təklif və tələb dinamikası: Artan tələb qarşısında məhdud BULL SPLIT təchizatı qiyməti yuxarı qaldırır. Əksinə, böyük təchizat və ya azalan tələb isə qiyməti aşağı sala bilər.
Bazardakı vəziyyət və xəbərlər: Müsbət xəbərlər, texnoloji irəliləyişlər və ya artan qəbul ümumiyyətlə müsbət hissiyyat yaradır, alıcıları cəlb edir və qiyməti artırır. Digər tərəfdən, mənfi xəbərlər, təhlükəsizlik pozuntuları və ya tənzimləmə qeyri-müəyyənliyi satış təzyiqini və qiymət düşmələrini aktivləşdirə bilər.
Texnoloji inkişaflar: Böyük yeniləmələr, ölçüləbilənlik və ya təhlükəsizlikdəki irəliləyişlər, eləcə də yeni xüsusiyyətlərin təqdimatı investorların qavrayışına və qiymətə təsir edə bilər.
Makroiqtisadi amillər: Qlobal iqtisadi şərtlər, inflyasiya dərəcələri və pul siyasətləri investor davranışına təsir edə bilər və dolayı yolla kriptovalyuta qiymətlərinə təsir göstərə bilər.
Bazar manipulyasiyası: Kripto bazarının nisbətən yeni olması səbəbindən, qiymət manipulyasiyası öz-özünə treydinq və ya süni qiymət artımı və satış sxemləri kimi, zərərli fəaliyyətlər vasitəsilə baş verə bilər, bu da qiymətlərə qısa müddətdə təsir göstərə bilər.

5. BULL SPLIT (BULL) yaxşı bir investisiyadır?

BULL SPLIT (BULL) aktivini investisiya kimi qiymətləndirərkən aşağıdakı əsas amilləri nəzərə alın.
Layihə əsasları: Layihənin komandası, texnologiyası, texniki sənəd və istifadə halları haqqında araşdırma aparın ki, onun potensial dəyərini qiymətləndirəsiniz.
Bazar tendensiyaları: Kriptovalyutanın qiymət tarixçəsini, bazardakı vəziyyəti və ümumi bazar tendensiyalarını analiz edin.
Rəqabət: Rəqabət mühitini qiymətləndirin və BULL SPLIT kriptosunun oxşar layihələrlə müqayisəsinə nəzər salın.
Tənzimləmə: Gələcəyə təsir edə biləcək cari və potensial tənzimləmələr haqqında məlumatlı olun.

6. BULL SPLIT (BULL)-ni haradan ala bilərəm?

Müxtəlif kriptovalyuta birjalarında BULL SPLIT (BULL) ala bilərsiniz.
Birja seçərkən nəzərə alınmalı olan vacib məqamlar:
Komissiyalar: Treydinq komissiyaları, depozit komissiyaları, vəsait çıxarma komissiyaları və digər tətbiq olunan xərcləri müqayisə edin.
Təhlükəsizlik: İkimərhələli autentifikasiya (2FA) və oflayn saxlama kimi güclü təhlükəsizlik tədbirləri olan birjaları axtarın.
Nüfuz və rəylər: Birjanın tarixini araşdırın və etibarlılığını qiymətləndirmək üçün istifadəçi rəylərini oxuyun.
Ödəniş üsulları: Birjanın üstünlük verdiyiniz ödəniş üsullarını (məsələn, bank köçürmələri, kredit kartları) dəstəklədiyindən əmin olun.
Coğrafi məhdudiyyətlər: Birjanın sizin ölkənizdə və ya bölgənizdə fəaliyyət göstərdiyini təsdiqləyin.
Sizə WEEX-i ən yüksək qiymətləndirilən seçim olaraq tövsiyə edirik. WEEX aşağı komissiyalar, istifadəçilərə uyğun interfeys və güclü təhlükəsizlik xüsusiyyətləri təqdim edir.

7. BULL SPLIT (BULL) alarkən hansı səciyyəvi komissiyalar tutulur?

BULL SPLIT (BULL) almaq üçün komissiyalar istifadə etdiyiniz kriptovalyuta birjasından və seçdiyiniz ödəniş üsulundan asılı olaraq dəyişə bilər. Nəzərə alınmalı olan tipik komissiyalar bunlardır:
Treydinq komissiyaları: Birja tərəfindən ticarətlərin icrasına görə ödəniş tutulur. Onlar ticarət məbləğinin faizi (məsələn, 0,1–0,5%) və ya hər tranzaksiya üçün sabit komissiya şəklində tətbiq oluna bilər.
Depozit komissiyaları: Hesabınızı maliyyələşdirmək üçün, xüsusilə kredit kartı depozitləri kimi üsullardan ödəniş tutulur.
Vəsait çıxarma komissiyaları: BULL SPLIT (BULL) kriptosunu və ya fiat valyutasını birjadan çıxaran zaman sizdən komissiya çıxıla bilər.

8. BULL SPLIT (BULL) analiz etmək üçün istifadə olunan bəzi texniki göstəricilər hansılardır?

Treyderlər tez-tez texniki göstəricilərdən istifadə edərək qiymət qrafiklərini analiz edir və BULL SPLIT (BULL) üçün potensial treydinq imkanlarını müəyyən edirlər. Bəzi məşhur göstəricilərə bunlar daxildir:
Dəyişən ortalamalar (MA): Tendensiyaları müəyyən etmək üçün qiymət məlumatlarını tənzimləyir. Ən çox istifadə olunan nümunələr 50 günlük, 100 günlük və 200 günlük MA-lardır.
Nisbi güc indeksi (RSI): Qiymət dəyişikliyinin miqyasını ölçür, eləcə də həddindən artıq alış və ya həddindən artıq satış vəziyyətlərini müəyyən edir.
Dəyişən ortalamaların konvergensiyası divergensiyası (MACD): İki dəyişən ortalamanın arasındakı əlaqəni vurğulayan temp göstəricisidir.
Bollinger zolaqları: Dəyişkənlik və potensial qiymət qırılmalarını müəyyən etmək üçün dəyişən ortalamaya yaxın standart yayınmaları qrafik üzərində göstərir.

BULL SPLIT xəbərləri

Ethereum, İyun ayındakı sıçrayışdan əvvəl görünən bir siqnal qeyd etdi; tarix təkrarlanacaqmı?

mihanblockchain.com2026/10/25 15:30:00

Evernorth, Michael Saylor'ın Bitcoin strategiyasından ilham alaraq 80 milyon dollarlıq XRP maliyyələşdirmə planını təqdim edir

Evernorth, XRP xəzinəsi üçün yeni kapital toplamaq məqsədilə Cantor Fitzgerald vasitəsilə 5.22 milyon səhmi satmağı planlaşdırır.

cryptoslate.com2026/10/25 14:30:16

Koppok əyrisi və kriptotreyderlik: trend dönüşü göstəricisindən necə istifadə etmək olar

Müasir kriptotreyderlik adətən treyderlər, analitiklər və ya iqtisadçılar tərəfindən icad edilmiş texniki analiz alətlərinə əsaslanır. Koppok əyrisi bu sıradan kənara çıxır: göstərici kilsə təşkilatının tələbi ilə meydana gəlib və uzunmüddətli investorlar üçün yaradılıb ki, bazarın uzun müddət davam...

coinspot.io2026/10/25 14:11:00

Bitkoin ABŞ Konstitusiyasına yazıldı... Bu dəfə sirli şifrə yazıldı

www.blockmedia.co.kr2026/10/25 13:52:00

Müştəri məlumatları kripto cüzdan istehsalçısında onlayn mağaza hücumu nəticəsində sızdırılıb

Hardware cüzdan istehsalçısı Keystone-da adlar, ünvanlar və sifariş məlumatları sızdırılıb. Cüzdan açarlarının təhlükəsiz qaldığı bildirilir, lakin hədəf alınmış fırıldaqçılıq təhlükəsi var.

www.crypto-insiders.nl2026/10/25 13:08:11

Hedge fondları ABŞ borcunda 2 trilyon dollar saxlayır, lakin növbəti ticarət daha az istiqraz tələb edə bilər

Hedge fondları ABŞ xəzinə kağızlarında 2 trilyon dollar saxlayır. Fed məlumatları alternativ ticarətlərin dövlət istiqrazlarına tələbi necə azalda biləcəyini göstərir.

cryptoslate.com2026/10/25 13:00:52
Ödəyəcəyiniz məbləğ
Alacağınız məbləğ
Miqdar
Sürətli alış

Daha çoxuna bax

Həcm
Qazanan
İtirən
iconiconiconiconiconiconiconicon
Müştəri dəstəyi:@weikecs
Biznes əməkdaşlığı:@weikecs
Kəmiyyət əsaslı treydinq və bazar quruculuğu:bd@weex.com
VIP proqram:support@weex.com